• Anasayfa
  • Oyun
  • Bin Saat Süre ve 1.128.960 Blok İle Minecraft'ın En Büyük Sanat Eseri Yapıldı!

Bin Saat Süre ve 1.128.960 Blok İle Minecraft'ın En Büyük Sanat Eseri Yapıldı!

3
0
0
0
0
Pixel Art King Twich hesabıyla yayın yapan çılgın Minecraft oyuncusu Thorlar Thorlarian, 24 hafta süren ve yaklaşık bin saatini harcadığı sanat eserini tamı tamına 1.128.960 blok kullanarak bitirdi!
Thorlar Thorlarian adlı bir Minecraft oyuncusu Twitch yayını ile herkese tanıttığı sanat eseri değerindeki yapıtı ile göz dolduruyor. Tamı tamına 1.128.960 blok kullandığı (Bir milyon yüz yirmi sekiz bin dokuz yüz altmış blok) eseri bir anda binlerce kişinin dikkatini çekti.

Şimdiye kadar birçok yapının yapıldığını gördük. Şehir bile yapıldığını gördüğümüz oyunda tek kişinin bu kadar uzun süre ulaşıp ve herhangi bir mod kullanmadan bitirdiği eser bir yapı yerine farklı renk tonlarındaki blokların yanyana dizilerek oluşturulmuş bir tablo şeklinde hazırlanmış.Yukarıda yakın çekim halini gördüğünüz eser Kerrigan, Deathwing ve Diablo üçlüsünden oluşan bir tablonun sadece ufacık bir kısmı. İşsizlik mi desek, adam ciddi ciddi sanat eseri mi yapmış desek diye düşündüğümüz bu harika tablo 24 hafta sürmüş ve ortalama bin saat boyunca tablonun yapılması için uğraşılmış.Eğer hangi blok çeşitlerinin kullanıldığını ve detayları görmek için buradaki haritaya bakabilirsiniz. Adam buradaki her bir blok çeşidini tek tek döşemiş. Bitirdiği andaki video ise aşağıda bulunuyor. Oradan keyifle izleyebilirsiniz.
 
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0