Minecraft'ın PS Vita Sürümü Göründü

3
1
0
0
0
Mojang tarafından geliştirilen Minecraft oyunu epeyce bir süredir dünyanın en çok oyunlarından biri durumunda. Oyun piyasaya çıktığı her platformda en çok oynanan oyunlar arasına rahatlıkla girebiliyor.
Mojang tarafından geliştirilen Minecraft oyunu epeyce bir süredir dünyanın en çok oyunlarından biri durumunda. Oyun piyasaya çıktığı her platformda en çok oynanan oyunlar arasına rahatlıkla girebiliyor. Tahmin edileceği üzere Minecraft ilk önce PC platformuna çıkış yaptı ardından Xbox 360, Playstation 3, iOS ve Android  platformlarına da çıkış yaptı. İşin güzel kısmı oyun çıkış yaptığı tüm bu platformlarda inanılmaz başarılı oldu. Gerek satış rakamları, gerekse oynanış rakamları bakımından çıkığı her platformu fetheden Minecraft'ın yeni nesil konsollar için olan özel versiyonu da geliştiriliyor. Hem Playstation 4 hemde Xbox One'a gelecek yeni nesil Minecraft oyunundan sonra Mojang firması Sony'nin el konsolu olan Playstation Vita için Minecraft oyunu geliştirdiğini duyurmuştu. 
 

Aradan çok bir vakit geçmeden Mojang firması Minecraft'ın PS Vita versiyonunun oynanışı ile ilgili bir görüntü yayınladı. Genel olarak Minecraft'ın PS Vita'da da büyük başarı yakalayacağını düşünmekteyim. Ancak burada önemli bir nokta var ki Mojang firması Minecraft'ın Android ve iOS platformlarında yaptığı gibi oyunu PS Vita'ya iyi optimize etmesi gerekiyor. Eğer bunu başarabilirse Playstation 3 ve Xbox 360'da gayet başarılı olmuş olan oyunun PS Vita versiyonu da büyük başarı yakalayacaktır hiç şüphesiz.
3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0