Minecraft: PS3 Edition'a Güncelleme Geldi

4
1
1
0
0
Minecraft'ın popülaritesi her geçen gün daha da artıyor. İlk zamanlarında yalnızca PC platformunda oynayabildiğimiz Minecraft oyunu, zamanla Android, iOS, Xbox 360 ve Playstation 3 platformlarınada çıkış yaptı.
Minecraft'ın popülaritesi her geçen gün daha da artıyor. İlk zamanlarında yalnızca PC platformunda oynayabildiğimiz Minecraft oyunu, zamanla Android, iOS, Xbox 360 ve Playstation 3 platformlarınada çıkış yaptı. Üstelik oyun yeni nesil oyun konsolları olan Playstation 4 ve Xbox One için de geliştiriliyor. Üstelik Minecraft şu ana kadar çıkış yaptığı tüm bu platformların en çok satanlar listesinde üst sıralarda yer alıyor.

Her platformda bu kadar sevilen Minecraft'ın Playstation 3 versiyonu olan Minecraft PS3 Edition'a geçtiğimiz günler içerisinde yeni bir güncelleme geldi. Bu güncelleme ile birlikte Sony'nin sevilen oyunları Uncharted, Heavy Rain, Killzone ve Sly Cooper'ın karakterlerinin skinleri Minecraft PS3 Edition'a eklendi. Minecraft'ın konsol versiyonlarını geliştiren 4J Studios tarafından geliştirilen bu skinlerin oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim. Bununla birlikte ilerleyen zamanlarda başka oyunların karakterlerinin skin packlerini de Minecraft'ta göreceğiz gibi duruyor. Özellikle Minecraft'ın Playstation 4 ve Xbox One'a çıkmasından sonra oyunda genel açıdan pek çok yeniliğin olması gerektiğini düşünüyorum.

4
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
1
1
0
0