• Anasayfa
  • Oyun
  • Minecraft Story Mode Şimdi de Android ve iOS'te!

Minecraft Story Mode Şimdi de Android ve iOS'te!

2
1
1
0
0
Milyonlarca kişinin beklediği Minecraft Story Mode, PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 ve Xbox 360'ın ardından şimdi de Android ve iOS için yayınlandı!
Bu sene birçok efsane oyun çıktı, çıkacak. Ancak belki de en çok merakla beklenen ve bambaşka bir deneyim sunacak olan Minecraft efsanesinin Story Mode'u sonunda çıkışını 2 gün önce yaparak Steam üzerinden PC'ye, ayrıca PlayStation 3 ve 4 ile Xbox One ve 360 konsollarına da gelmişti. Ancak Mojang ve Telltale Games mobil oyuncuları da unutmayarak aynı oyunu telefonunuza getirdi!

Android ve iOS için yayınlanan oyun için görünüşe göre Windows Phone'a yönelik bir çalışma yapılmayacak gibi duruyor. Ancak tabii belli olmaz. Tıpkı diğer platformlarda olduğu gibi aynı hikayeye sahip olan Minecraft: Story Mode'un mobil oyunu da bire bir aynı.iOS için 12,99 TL bir fiyata sahip olan Minecraft: Story Mode'un Android versiyonu ise 13.80TL gibi bir fiyatlandırma barındırıyor. Birkaç kuruş fark bulunan platform farklarında da önemli bir değişiklik olmaması sevindirici. Her ne kadar bir mobil oyun için yüksek diyeceğimiz bir fiyatlandırmaya sahip olsa da birçok Minecraft manyağı bunu aldırmadan harçlıklarını düşünmeden bu oyuna basacaktır.
 

iOS'te 7.1 ve sonrası, Android'de ise 2.3.3 sonrası bir gereklilik sunan oyun için şimdilik orta seviye telefonlarda da sıkıntısız çalıştığı söylenmekte. Bakalım Minecraft furyası bu oyunu mobil platformda da ilk sıralara taşıyacak mı.

Oyunu eğer satın almak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıları kullanarak sahip olabilirsiniz.
 
  Minecraft Story Mode İndir [iOS: 12.99TL / Android: 13.80TL]
2
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
1
0
0