• Anasayfa
  • Oyun
  • Minecraft: Story Mode'un Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı!!

Minecraft: Story Mode'un Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı!!

1
0
0
0
0
Minecraft: Story Mode'un Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı!!
Minecraft serisinin en yeni olan Story Mode'un oynanışının bulunduğu 5 videodan ilki yayınlandı.
Minecraft son zamanların en çok oynanan oyunu. Oyunun yapımcıları, bu oyunun sahip olduğu grafikleri oyunun konseptine uyarlamış ve düşük kalitede yapmış olsa da içeriği ve mekanikleri mükemmel olan bu oyun, oyunlarda önemli olanın görüntü değil içerik olduğunun bizim için en önemli kanıtlarından birisi.

Bildiğiniz gibi Minecraft Mojang'ın olmasına rağmen serinin yeni oyununun yapımcılığı Telltale Games'e verilmişti. Telltale Games geçtiğimiz Çarşamba günü serinin yeni oyunu olan Minecraft: Story Mode'un yeni bir tanıtım videosunu yayınladı. Videoda da görebileceğiniz gibi Minecraft özünden hiçbir şey kaybetmemiş ve oldukça büyük eklemeler almış.
 

Bu tanıtım videosu toplamda 5 bölümden oluşacak olan "The Order of the Stone" adlı hikayenin ilki. Yani videolarda Minecraft'ın yeni oyununun içeri, bir hikaye üzerinden tanıtılıyor.

Ayrıca serinin yeni oyununda görevli olan seslendirme sanatçılarının arasına ünlü komediyen John Hodgman'ın katıldığı duyuruldu. Telltale'in, serinin yeni oyununun videosunda The Order of the Stone'u 10 Ekim tarihinde indirilmeye sunacağı belirtiliyor.

Kaynak: GameSpot 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0