• Anasayfa
  • Oyun
  • Minecraft'ta Çalışan Pokemon Red Yaptılar!

Minecraft'ta Çalışan Pokemon Red Yaptılar!

0
0
0
0
0
Minecraft'ta Çalışan Pokemon Red Yaptılar!
Minecraft üzerinden pek çok farklı ve yaratıcı şey yapanını görmüştük. Ancak bir arkadaş olayı farklı bir boyuta taşımış.
Minecraft'ın bu denli popüler olması, tutulmasındaki amaç, oynayan kişiye sunduğu neredeyse sınırsız özgürlük imkanı. Size sunulan sistem sayesinde yaratıcılığınız tavan yapabilir, zamanla kendinizi geliştirebilirsiniz.

Bugüne kadar Minecraft'ta adeta döktüren, efsane şeyler yapan pek çok kişi ile karşılaşmıştık. Ancak haberimizde bahsedeceğimiz arkadaş, olayı bambaşka bir boyuta taşımış, resmen bir şaheser yaratmış.

Son dönemde özellikle interaktif mobil oyun olan Pokemon: Go'nun çıkacak oluşu, bizim için nostalji olarak kalan Pokemon sevdasının tekrar patlama yapmasını sağlamıştı. İşte Magib1 isimli Reddit kullanıcısı da, bu Pokemon çılgınlığını daha da yaymak istemiş ve ortaya Minecraft üzerinden oynanabilen devasa Pokemon Red sistemi çıkmış. Evet, adam bildiğiniz Minecraft'ta Pokemon Red yapmış! Hem de baya baya çalışıyor.
 
Sistemin nasıl çalıştığı konusunda Magib1'in Reddit sayfasına buradan ulaşabilirsiniz ancak pek anlayacağız türde bir sistem değil (adam baya işin yazılım kısmına falan dalmış).

Minecraft üzerinden oynanan Pokemon Red, hala geliştirilme aşamasında ancak bu haliyle bile son derece verimli şekilde oynanabiliyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0