Minecraft'ta Viyana Şehrini Yaptılar

4
1
1
0
0
İlginç tasarımların ortaya çıktığı Minecraft için belki de en ilginci yeni ortaya çıktı. Bir grup Avusturyalı öğrenci tarafından Minecraft'ta Viyana şehri yapıldı.
Minecraft yılların eskitemediği ve hiçbir şekilde popülerliğini kaybetmeyen ender oyunlardan biri. Normalde survival yapıda olan oyunda dikkat çeken özelliklerin belki de en önemlisi açık dünyada birbirinden farklı yapılar yapmak. Dünyadaki birçok yapının taklidinin yapıldığı Minecraft dünyası için belki de en ilginci Avusturyalı bir grup öğrenci tarafından çıkarıldı.

Minecraft'ta Viyana şehrini inşa etmeye başlayan bu arkadaşların asıl hedefleri birebir yapabilmek. Viyana'nın sokakları, parkları, kiliseleri, metro hatları ve istasyonları, Tuna Nehri, sokaktaki grafitileri vb. detaylarda dahil olarak oyunda inşa edecek olan bu ekip hem çok güzel ve hem de çok ilginç projeyi hayata geçirmeleri diğer ülkelerden de farklı şehirleri görebilme ihtimalimizi doğuruyor.Özellikle 1'e 1 deneme çalışması yapacak olan gençler gerçekten büyük bir projeye imza atıyorlar.

Projeyi merak edenler bu bağlantıdan haritaya canlı olarak bağlanabilirler. Oyuna sahip olan oyuncular ise aşağıdaki sunucubilgileri üzerinden haritayı gezip dolaşabilirler:

Server: mc.mcvienna.at
Server Versiyonu: 1.8/1.8.1
Teamspeak 3: ts.mcvienna.atEğer ilginizi geçtiyse bu adres üzerinden ekibin sitesine giderek gelişmeleri takip edebilirsiniz.

4
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
1
1
0
0