• Anasayfa
  • Oyun
  • Minions Paradise, Sonunda Android Platformu İçin İndirmeye Hazır Durumda

Minions Paradise, Sonunda Android Platformu İçin İndirmeye Hazır Durumda

0
0
0
0
0
Sinema dünyasının en minik karakterleri Minyonlar mobil platformlara geliyor. Minions Paradise adı ile karşımıza çıkacak olan yapımda, tropikal bir adada düzenlenecek parti için gerekli tüm hazırlıkları yapmanız gerekecek.

 
Gameloft’un Çılgın Hırsız: Minion Rush animasyon filminden mobil platforma uyarladığı popüler oyunu Despicable Me: Minion Rush, farklı bir konseptte karşımıza çıkıyor. Electronic Arts tarafından geliştirilen yeni minyonlar oyunu Minions Paradise adını taşıyor ve Android, iPhone ve iPad cihaz sahipleri için şu anda indirebilir durumda. Electronic Arts’ın E3 2015 basın konferasında mobil platformu boş geçmedi. İstatistiklerin ardından çok tanıdık yüzler içeren bir oyunla karşılaştık: Minions Paradise. Adından tahmin edeceğiniz üzere Despicable Me: Minion Rush oyunundaki sarı - büyük gözlü sevimli yaratıkların yer aldığı bir oyun
Minyonlarımız aksiyonlu yaşamlarını bir kenara bırakmış ve kendilerini tamamen dinlenmeye, eğlenceye vermişler. Minyonlar karakterlerinden Phil, tropikal adaya tatile gider ve burada büyük bir parti yapmak ister. Ancak bunu yapabilmek için oyuncuların yardımına ihtiyacı olacak. Phil eşi benzeri görülmemiş bir parti düzenlemek için ilk önce Kevin, Stuart ve Bob adındaki arkadaşlarını çağıracak. Parti alanına dikilecek palmiye ağaçları, elektrik üniteleri, ışıklandırmalar ve sahne gibi pek çok farklı öğe ile oyunu kurgulamamız gerekecek. 


Amacın ilgi çekici aktiviteler ile hiç bitmeyen bir parti düzenlemek olduğu oyunda kazandığımız Party Point'ler ile plaj voleybolu, sörf ve hamak gibi eğlence ve rahatlama odaklı bir ada oluşturmaya çalışacağız. Minions filminin yapımcıları ve EA Games'in işbirliği ile geliştirilen oyun 13 Ekimde Android ve iOS platformlarında indirilebilir duruma geldi.  Eğer oyunun Google Play sayfasından ön kayıt yaptırırsanız 4.99 dolar değerinde oyun içi hediyeye de sahip olacaksınız.Oyunumuzla ilgili bir de videomuz mevcut:
 
 
  Minions Paradise
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0