• Anasayfa
  • Oyun
  • Tek Kişi Tarafından Geliştirilen Yerli Yapım Oyun: Morphine

Tek Kişi Tarafından Geliştirilen Yerli Yapım Oyun: Morphine

2
0
0
0
0
Son dönemlerde sıklıkla gördüğümüz Türk yapımı oyunlara bu sefer de Kerim Kumbasar tarafından tek başına geliştirilen Morphine ile devam ediyoruz.
Webtekno olarak elimizden geldiğince destek olmaya çalıştığımız yerli yapım ürünlerimize bu sefer yeniden bir oyun ile devam ediyoruz. Kerim Kumbasar adlı bir Türk genci tarafından deyim yerindeyse tek kişilik dev kadro gibi tek başına hazırlanan Morphine adlı oyun Steam'de ve TTNET Playstore'da satışa çıktı.

Türk Steam kullanıcıları için 9.99TL, diğer kullanıcılar için 9.99 Dolar fiyat etiketine sahip olan oyun tek kişilik bir yapım kadrosuna göre oldukça iyi ve zevk veren bir oyun olarak dikkat çekmekte. Hayatı boyunca birileri tarafından dışlanan, hırpalanan, içine kapanık kendi ütopyasında yaşayan 18 yaşında lise son öğrencisi bir gencin canlandırıldığı oyunda kendinizi de bulabilirsiniz.Bu gencimizin yaşadığı dramatik olaylara ve geçmişine yaptığımız yolculuk FPS şeklinde ve hikaye tabanlı olarak anlatılıyor. Sinematik, gerilim-dram türündeki oyunumuzda yapımcı Kumbasar "Yaşanmış duygulara dayanarak ortaya çıkmış bağımsız bir video oyundur" olarak belirtmesi kendinden parçaları barındırdığı bir yapım çıkardığını da göstermekte.Grafik kalitesi olarak birçok indie yapımlardan üstün olan oyun yaklaşık 3GB gibi cüzi bir miktar yer kaplamakta ve fiyatına göre beklentinizin çok çok üstünde olabilecek bir oyun olarak gördüm. Tek başına birçok şeyin üstesinden gelerek yapmış olduğu Morphine oyununu destek için düşünmeden alınabilecek bir yapısı olduğunu belirtmeden geçemedim. Çünkü tek kişi olarak böylesine güzel bir yapım çıkmasıyla Kerim'in 9.99TL'yi fazlasıyla hak ettiğini belirtmek isterim.Son olarak geliştirici Kumbasar tarafından sizlerden bir ricası var onu ileteyim; Eğer oyunu alır ve beğenirseniz kendisi emeğinin daha fazla kişi tarafından görülebilmesi için beğenenler tarafından Steam üzerinden olumlu oy verilmesini rica ediyor. Böylelikle Kerim'e hem oyunu alarak emeğinin karşılığını alabilmesini hem de olumlu oy vererek daha fazla kişinin bu kardeşimizin oyununu görüp tanıyabilmesini sağlayacaktır.
 

Morphine Resmi Site: http://morphinegame.com
Morphine Steam Sayfası: http://store.steampowered.com/app/410430/
Morphine Facebook Sayfası: http://facebook.com/MorphineOfficial
Morphine Twitter: http://twitter.com/MorphineGame
Morphine Youtube: http://Bit.ly/MorphineGameYouTube
Morphine hakkında detaylı bilgi için mail adresi: [email protected]
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0