• Anasayfa
  • Oyun
  • Morphine İle Tanınan Kerim Kumbasar'dan Yeni Oyun Geliyor!

Morphine İle Tanınan Kerim Kumbasar'dan Yeni Oyun Geliyor!

0
0
0
0
0
Morphine İle Tanınan Kerim Kumbasar'dan Yeni Oyun Geliyor!
Daha önce Morphine ile kendini tanıtan Kerim Kumbasar adlı oyun geliştiricisi yeni projesi At Kafası ile geliyor.
Daha önce sizlere buradan aktardığımız Morphine adlı oyununu tek başına geliştirerek büyük beğeni kazanan, hatta buradaki haberimizden de duyurduğumuz gibi dünyanın en ünlü Youtuber'ı PewDiePie tarafından da oynanarak tanıtılan geliştirici Kerim Kumbasar, yeni bir oyun üzerinde çalışıyor.

Videonun adı olan At Kafası'ndan da anlaşılacağı üzere eğlence odaklı olacak oyun, gelen ilk bilgilere göre vahşi batıda geçecek. Oyuncuya zorunlu görevler değil, rastgele olaylar yaşatmayı hedeflediği bu oyununu da tek başına hazırlayan Kumbasar, onun dışında oyun içinde 'kısa senaryolar' da bulunacağından bahsediyor.
 

Yukarıda görebileceğiniz videodan da anlaşılacağı üzere hınzır atlar ile oynayacağımızı düşündüğüm oyun videonun sonunda da bahsedildiği gibi ön görülen tarih olarak 5 Mayıs 2017'de piyasaya çıkacak. İlerleyen zamanlarda oyunun adı, karakterler, detaylı oynanış videoları ve oyun hakkında derin bilgilerin de sunulacağını hatırlatarak aranızda daha Morphine'i duymamış, oynamamış varsa şiddetle tavsiye ederek aşağıya sadece 6TL olan fiyatıyla Morphine'in Steam bağlantısını bırakıyorum.

Bakalım Kerim yine tek başına bizler için ne gibi bir oyun ortaya koyacak.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0