• Anasayfa
  • Oyun
  • Mortal Kombat X'in +18 Fatality Videosu Yayınlandı

Mortal Kombat X'in +18 Fatality Videosu Yayınlandı

0
0
0
0
0
Mortal Kombat X'in +18 Fatality Videosu Yayınlandı
Atari salonlarının vazgeçilmezi, Street Fighter ile beraber gönlümüzün en sağlam köşesine oturan Mortal Kombat’ın en sevilen özelliği her ne kadar psikopatça da olsa fatality bölümleri olmuştur. Farkı seçeneklerle rakibi hakkın rahmetine kavuşturmaya yarayan hareketler kombinasyonu çoğu oyuncunun içerisindeki caniyi başarıyla ortaya çıkarmıştır. 
Atari salonlarının vazgeçilmezi, Street Fighter ile beraber gönlümüzün en sağlam köşesine oturan Mortal Kombat’ın en sevilen özelliği her ne kadar psikopatça da olsa fatality bölümleri olmuştur. Farkı seçeneklerle rakibi hakkın rahmetine kavuşturmaya yarayan hareketler kombinasyonu çoğu oyuncunun içerisindeki caniyi başarıyla ortaya çıkarmıştır. 

Uzun zamandır fanlarının beklediği Mortal Kombat X’in fatality kombinasyonları ise YouTube’da yayınlanan video ile uzun bekleyişe son noktayı koydu. Yine yaratıcı ölümlerle karşımıza çıkmaya hazırlanan kombinasyonlar merhamet sınırlarını en alt düzeye indiriyor. Oyunu yakından tanıyanların bildiği gibi fatality kombinasyonları her zaman karışık ve zahmetli olmuştur. Bu sorunu ortadan kaldırmak isteyen NetherRealm Studios, işin kolayına kaçmak isteyenler için ‘Easy Fataliy’ seçeneğini oyuna eklemiş.
 

Videoya bakıldığında 14 Nisan’da piyasaya çıkacak olan Mortal Kombat X'in beklentileri karşılayacağı kolaylıkla söylenebilir. Yeni fatalitylerde görüşmek üzere diyor ve canı isteyen herkesi kapışmaya bekliyoruz. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0