• Anasayfa
  • Oyun
  • Mortal Kombat X'in 'Jason DLC' Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Mortal Kombat X'in 'Jason DLC' Çıkış Tarihi Belli Oldu!

0
0
0
0
0
Mortal Kombat X'in yeteri kadar psikopat bir oyun olduğu yetmezmiş gibi, şimdi de baş psikopatlardan bir karakter yeni DLC ile oyuna dahil oluyor.
Mortal Kombat X'in büyük bir başarı yakaladığını artık hepimiz biliyoruz ve son zamanlarda elde ettiği 'serinin en hızlı satılan oyunu' ünvanını alması da bunun kanıtı.

Oyunun başarısını düşününce, yapımcı stüdyolar olan NetherRealm ve Warner Bros'nin oyunun sonradan gelecek eklentiler konusunda aceleci ve girişken davranması şaşırtıcı değil. Zaten, oyun için şimdiden birkaç hata düzeltme patch'i çıkartıldı ve bunun yanı sıra bir sürü DLC paketi de geliyor.

Asıl iyi olan bazı DLC'lerin bedava olacak olması. Hatta, gelecek olan bütün güncellemelere bedava kostümler, sıradan düzenlemeler ve hata düzeltmeleri de dahil.

Kostümler iyi güzel ama asıl heyecan verici olan şey daha önceden bu haberimizde de gelişini duyurduğumuz, '13. Cuma' filminin efsane psikopatı 'Jason'. 'Netherrealm Studios' sonunda Jason'ın geleceği tarihi açıkladı.Mortal Kombat X'in yeni karakteri Jason, yeni DLC paketi ile 5 Mayıs'ta kullanıma sunulacak. Ayrıca Jason'dan kısa bir süre sonra da Mortal Kombat X'e katılacak yeni karakter 'Predator' olacak.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0