• Anasayfa
  • Oyun
  • Mortal Kombat X'te Kolay Fatality'ler Ücretli Olacak

Mortal Kombat X'te Kolay Fatality'ler Ücretli Olacak

0
0
0
0
0
​Mortal Kombat X’te yapılan fatality görüntülerini sizlerle iki hafta önce paylaşmıştık. Oldukça kanlı ve korku temalı fatality’lerin getirildiği Mortal Kombat X’te, ayrıca Cassie Cage’in Selfie’li fatality’si de çok ilgi çekmişti.
Mortal Kombat X’te yapılan fatality görüntülerini sizlerle iki hafta önce paylaşmıştık. Oldukça kanlı ve korku temalı fatality’lerin getirildiği Mortal Kombat X’te, ayrıca Cassie Cage’in selfie’li fatality’si de çok ilgi çekmişti.

Farklı tuş kombinasyonlarını kullanarak yaptığımız fatality’lerin yeni oyunda kolay versiyonları bulunuyor. Dün itibariyle piyasaya sürülen oyunun PlayStation Store’daki görüntülerine baktığımızda bu modun DLC olarak sunulduğunu görüyoruz.30 tane farklı fatality hareketinin yer aldığı bu paketin fiyatı ise 4.99 dolar. Easy Fatalities (kolay fatality’ler) olarak sunulan bu paket, adından anlaşıldığı üzere daha kolay fatality’leri bünyesinde barındırıyor. Oyunu yıllardan beri oynayanlar, zaten hareketlerin nasıl yapıldığını gayet iyi biliyorlar. Fakat oyuna yeni yeni başlayan ve fatality yapma konusunda sıkıntı çeken oyunseverler için oldukça iyi bir haber olduğunu söyleyebiliriz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0