• Anasayfa
  • Oyun
  • Mortal Kombat X’e Tanya Adında Yeni Bir Karakter Geliyor

Mortal Kombat X’e Tanya Adında Yeni Bir Karakter Geliyor

0
0
0
0
0

Mortal Kombat’ın daha önceki oyunlarında karakter sayısının az olmasından dolayı eleştirilen NetherRealm Studios geliştiricileri, Mortal Kombat X’e bir karakter daha kazandırdı.
Mortal Kombat, oyun severler tarafından karakter azlığı nedeniyle hep eleştirilmişti. Bunun üzerine oyunun yapımcıları, hem fanlarının gönlünü kazanmak hem de dünya çapında bilinen bir isim olan 13. Cuma filminden hatırlayacağınız Jason’ı Mortal Kombat X’e kazandırmıştı. Şirketin yöneticisi olan Ed Boond, Mortal Kombat X’e yeni bir karakterin daha geleceğini duyurdu. Tanya adındaki bu karakter, Haziran ayından itibaren oyuna dahil olacak.

Eğer oyunun Kombat Pack sürümüne sahipseniz, Tanya karakterini ücretsiz olarak seçip oynayabileceksiniz. Eğer bu pakete sahip değilseniz, DLC satın almak zorundasınız.Tanya karakteriyle birlikte yayınlanacak olan DLC, PS4, Xbox One ve PC platformlarına aynı anda gelecek. Ayrıca Tanya dışında Predator ve Tremor karakterlerinin de önümüzdeki zamanlarda oyuna dahil edilmesi bekleniyor.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0