• Anasayfa
  • Oyun
  • Mortal Kombat X'te Bu Hafta Sonu Jason'ı Ücretsiz Oynama Fırsatı!

Mortal Kombat X'te Bu Hafta Sonu Jason'ı Ücretsiz Oynama Fırsatı!

1
0
0
0
0
Mortal Kombat X ile bu seriye dahil edilen efsane 13. Cuma serisinin efsane karakteri Jason, bu hafta sonu için ücretsiz olarak oynanabilir!
Bildiğiniz gibi bu senenin en çok beklenen oyunlarından biri olan Mortal Kombat X, 14 Nisan'da piyasaya çıkmış ve oldukça ilgi görmüştü. Özellikle DLC paketleriyle ekstra dikkat çeken oyunda ilk olarak bu haberimizde bahsettiğimiz gibi 13. Cuma'nın efsanevi ana karakteri olan Jason Voorhees'in de dahil edeceği haberi de heyecan yaratmıştı.

10TL karşılığında Steam üzerinden ekstra olarak satın alınabilen Jason, ayrıca Kombat Pack DLC paketi ile 50TL karşılığında Predator, Tanya ve Tremor üçlüsü ile beraber de alınabiliyor.Jason'ın hem çok ilgi ile beklenmesi sebebiyle oyuncular tarafından denenmesi hem de satın alım sayısının arttırılmasına yönelik yapılan kampanya ile Mortal Kombat X sahipleri bugünden itibaren Pazartesi de dahil olmak üzere Jason'ı ücretsiz olarak oynayabilecekler.

16-17-18 Mayıs 2015 tarihlerini kapsayan kampanya sonrası Jason'a sahip olmak yine ücretli olacak fakat bu efsanevi karakteri deneme fırsatını da oyun sahiplerinin kaçırmaması gerektiğini belirtmiş olayım.

Eğer ilk önce "Jason Voorhees ile nasıl dövüşülüyor?" diye düşünüyorsanız aşağıdaki videodan beyimizin neler yapabileceğini görebilirsiniz;
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0