Mortal Kombat X'ten 2 Yeni Video!

0
0
0
0
0
Bu senenin en merakla beklenen oyunlarından biri olan Mortal Kombat X için bir adet oynanış videosu ve Cage ailesinin trailer'ı yayınlandı.
2015 yılında birbirinden güzel oyunlar bizleri beklerken en merak edilenlerden biri olan efsane serinin son oyunu Mortal Kombat X için iki yeni video ortaya çıktı.

Oyunun ana karakteri Johnny Cage üzerinden ilerleyen oyunda dün bu haberimiz ile sizlere ulaştırdığımız bir de DLC paketi olacak. Bu DLC'de ise efsanevi film serisi 13. Cuma'nın ana karakteri olan Jason Voorhees'in de geleceği bir video ile duyurulmuştu.Şimdi ise Cage ailesinin tanıtan bir resmi trailer yayınlandı. Bu trailerda Jonny Cage, Sonya Blade, Cassie Cage ve Goro yer alıyor.
 

Ayrıca bugün çıkan bir diğer video ile Mortal Kombat X'in hikaye moduna da bir giriş yapılan video yayınlandı. Bu video ile hikaye modundaki ilk iki dövüş ve oyunun nasıl hikayeleştirildiği gösterilmiş.

Hikaye modundaki ilk iki düşmanımızın da Scorpion ve Sub Zero olduğunu da belirtmiş olalım.
 

Ayrıca videoda izlediğiniz sahnenin gerçek hayatta nasıl çekildiğine dair detaylara da yer verildiğini belirtelim.

Netherrealm Studios tarafından yapılan, Warner Bros Games'in de yayımcılığını üstlendiği Mortal Kombat X'in çıkış tarihinin 14 Nisan 2015 olduğunu hatırlatalım. Tam bir ay sonra çıkacak oyuna PlayStation 3 ve Xbox 360 kullanıcıları ise gecikmeli olarak sahip olacak. Bu gecikmenin biraz uzun olduğunu ve 30 Haziran 2015 tarihiyle beraber PS3 ve Xbox 360 konsollarına geleceğini üzülerek söylüyoruz.

Ama eski nesil konsol sahiplerinin bile 30 Haziran'a kadar bekleyebileceği bir gelişmiş, daha iyi ve süper bir Mortal Kombat oyunu ile buluşacağımızı hissediyorum. Tabii bunu hep beraber daha sonra göreceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0