• Anasayfa
  • Oyun
  • Mortal Kombat X'ten Jason'ın Tanıtım Videosu Yayımlandı

Mortal Kombat X'ten Jason'ın Tanıtım Videosu Yayımlandı

0
0
0
0
0
Mortal Kombat X'in Jason DLC paketi gelmek üzere. Peki psikopatımız Jason, oyun içinde nasıl bir performans göstermekte? Yayımlanan tanıtım videosuna göre; efsane!
Geçtiğimiz haftalarda çıkış yapan, bizim de yakından takip ettiğimiz (hatta telefon kırma iddialı oynamışlığımız bile var) Mortal Kombat X, serinin en hızlı satılan oyunu ünvanını elinde bulundurmakta. 

Oyunun yakaladığı bu büyük başarıdan son derece memnun olan yapımcı stüdyolar NetherRealm ve Warner Bros, oyuncuları da memnun etmek adına bir sürü DLC paketi sunmaya hazırlanıyor.

Bu paketlerden belki de en çok beklenen, en çok merak edilen şüphesiz '13. Cuma' filminin efsane psikopatı 'Jason'. 5 Mayıs'ta kullanıma sunulacak (Kombat Pack’e sahip olmayanlar içinse 12 Mayıs'ta) Jason Voorhees'in, oyun içi tanıtım videosu bugün yayımlandı. Elinde o meşhur palası ile Jason, müthiş bir Mortal Kombat X deneyimi sunacak gibi.
 


Jason'ın geleceği DLC paketi aynı zamanda Vampiress Mileena, Kraken Reptile, ve Pharaoh Ermac adlı üç yeni karakter de barındırmakta (aşağıdaki fotoğrafta bulunan elemanlar).

       
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0