• Anasayfa
  • Oyun
  • Murdered: Soul Suspect Çıkış Tarihi Belli Oldu

Murdered: Soul Suspect Çıkış Tarihi Belli Oldu

0
0
0
0
0
Murdered: Soul Suspect Çıkış Tarihi Belli Oldu
Murdered: Soul Suspect duyuruduğu andan itibaren epey dikkat çekmişti. Özellikle konusu nedeni pek çok oyuncuyu etkileyen Murdered: Soul Suspect'in konusundan bahsetmek gerekirse oyunda ki ana karakterimiz bir dedektif ve öldürülüyor. Ancak karakerimiz arafta kalıyor ve kendi cinayetini araştırıyor
Murdered: Soul Suspect duyurulduğu andan itibaren epey dikkat çekmişti. Özellikle konusu nedeniyle pek çok oyuncuyu etkileyen Murdered: Soul Suspect'in hikayesinden bahsetmek gerekirse oyundaki ana karakterimiz bir dedektif ve öldürülüyor. Ancak karakerimiz arafta kalıyor ve kendi cinayetini araştırıyor. Epeyce ilginç bir konusu olan Murdered: Soul Suspect'in yapımcılarının bahsettiğine göre oyun daha çok gizlilik unsurlarına sahip olacak ancak yine de korku unsurunu da elden geldiğince işlemeye çalışacaklarmış. Kaldı ki karakterimiz arafta kaldığı için burada karışmıza daha çok şeytanvari yaratıklar gelecek.

Geçtiğimiz günler içerisinde Murdered: Soul Suspect'in çıkış tarihi ve çıkış yapacağı platformlar açıklandı. Oyunun yapımcısı Airtight Games'in açıkladığına göre oyun Amerika'da 3 Hazirdan tarihinde ve Avrupa'da ise 6 Haziran tarihinde piyasaya çıkacak. Üstelik Murdered: Soul Suspect Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360, Xbox One ve PC platformlarına çıkış yapacak.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0