• Anasayfa
  • Oyun
  • NBA 2K16'da Eklenen "2K Pro-Am" Modu İle Kendi Takımınızı Baştan Yaratın!

NBA 2K16'da Eklenen "2K Pro-Am" Modu İle Kendi Takımınızı Baştan Yaratın!

0
0
0
0
0
2K Games tarafından üretildiğinden beri oldukça gözde olan NBA 2K serisinin son oyunu NBA 2K16'da eklenen 2K Pro-Am modu ile online platformda kendi takımınızın herşeyini ayarlamanıza izin verecek.
Spor oyunlarında futbol'un ardından en çok ilgi gören basketbol oyunları için her ne kadar EA'nin NBA Live serisi geri dönüş olsa da NBA 2K serisinin yeri ayrı olarak kalacak. 2K Games'in bu platforma dahil olduğundan beri oldukça başarılı basketbol oyunları çıkaran firma NBA 2K16 ile kullanıcılarına tamamen kendi zevlerine yönelik takım oluşturmalarına izin verecek.

Formasından logosuna ve hatta saha dizaynına kadar kendi takımınızı oluşturmakta sınırsız yetki veren 2K Pro-Am modu ile çevrimiçi maçlarda kendi takımınızı kendi zevklerinize göre oluşturarak birçok maçlara çıkabileceksiniz.MyPlayer moduna eklenen bu genişleme paketi diyebileceğimiz 2K Pro-Am gerçekten hoş ve ilgi çekici bir detay olacak. Aşağıdaki tanıtım videosunda da görebileceğiniz gibi tüm detaylara sahip olacak olan bu mod ile 5-5 online oyun keyfi de sürebilecek olmanız da gerçekten zevkli olacak. Hatta kendi oyun arkadaşlarınız ile de takımlarınızı kapıştırabileceksiniz.

NBA stilinde basketbol olacak olan bu modda kurallar NBA'deki kurallar baz alınarak olacak (Sonuçta oyunun adı NBA, bir zahmet öyle olsun) "Anında maç" özelliği de olacak olan bu modda hiçbir bekleme olmadan oyuna dalabileceksiniz. Aynı zamanda günlük, haftalık ve aylık puan tablosu da bulunacak ve kendi sıralamanızı takip edebileceksiniz.

29 Eylül 2015'te PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 ve Xbox 360 için yayınlanacak olan bu oyun hakkındaki detayları sizlere Gamescom'dan da aktaracağız. Bakalım 2K Pro-Am modu bu tanıtım filmindeki kadar güzel olacak mı?
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0