• Anasayfa
  • Oyun
  • ​NBA 2K17'de Kobe Bryant Şerefine Özel Versiyon

​NBA 2K17'de Kobe Bryant Şerefine Özel Versiyon

0
0
0
0
0
​NBA 2K17'de Kobe Bryant Şerefine Özel Versiyon
Kobe Bryant emekli oluyor ancak efsane 2K 17'de yaşamaya devam edecek!
NBA tarihine adını altın harflerle yazdıran ve benim için MJ'den sonra gelmiş geçmiş en unutulmaz basketbolcu konumunda olan Kobe Bryant, bu gece NBA kariyerindeki son maçına çıkacak.

Böyle bir efsanenin parkelere veda edişinin şerefine ise NBA 2K17, ''Efsane Versiyonu'' ile oyun severleri Kobe'ye doyuracak. Hem dijital ortamda, hem de koleksiyonluk pek çok hediye ile gelecek olan Kobe Legend Edition, Amazon'da çoktan 64 dolardan ön siparişe açılmış durumda.
 
Özel bir poster, iki koleksiyon kartı ve bir de oyun kontrolcüleri için özel Black Mamba ''skin'' ile gelecek olan oyunda bunların yanı sıra dijital ortam için de Kobe Bryant temalı itemler (içlerinde efsane 8 numaralı Lakers forması da var), 30,000 sanal para ve üç paket şeklinde MyTeam kartları bulunacak. 

NBA 2K17, Eylül ayında piyasaya çıkacak. Kobe Bryant Efsane Versiyonu ön sipariş edenler ise bu verisyona Aralık ayında ulaşacak. 2K17 ilk etapta PS4 ve Xbox One için, ardından da PS3 ve Xbox 360 için sunulacak. Bu arada oyunun kapağında olacak basketbolcu Haziran ayında açıklanacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0