• Anasayfa
  • Oyun
  • NBA Live 16'nın İlk Tanıtım Videosu Yayımlandı

NBA Live 16'nın İlk Tanıtım Videosu Yayımlandı

0
0
0
0
0
NBA Live 16'nın İlk Tanıtım Videosu Yayımlandı
Electronic Arts basketbol serisi olan NBA Live’ın son oyunu olan NBA Live 16’nın resmi tanıtım videosu yayımlandı.
Basketbolu yakından takip eden kullanıcılar çok iyi hatırlayacaklar ki NBA Live, 2008 senesine kadar en çok oynanan basketbol oyunuydu. (torrent sitelerinde NBA Live 2008’in seed’i hala yükseklerdedir) Fakat ne zaman ortaya NBA 2K çıktı, NBA Live’ın pabucu dama atıldı. Oldukça gelişmiş grafiği ve farklı animasyonlarıyla NBA Live’a göre çok daha kaliteli olduğunu söylememiz sanırım yanlış olmaz.

Electronic Arts, artık NBA 2K’nın bu hakimiyetine son vermek için son oyununda bazı teknolojik yeniliklere yer vermiş. Bunlardan bir tanesi Motion Capture, yani hareket yakalama. (Hareket Yakalama, daha gerçekçi bir 3 boyutlu modelleme için insan, hayvan veya bitkilerin üzerine hareketi sırasında kayıt yapabilme özelliğine sahip cihazların yaptıkları kaydı dijital ortama aktarması işi olarak tanımlanmaktadır)

Oyunun kapağında ise bu sezonun en iyi performans sergileyen oyuncularından Oklahoma City Thunder’li Russel Westbrook olacak. Şimdilik tanıtım videosu ortaya çıkan NBA Live 16’nın oynanış videoları E3 2015 fuarında muhakkak karşımıza çıkacaktır.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0