• Anasayfa
  • Oyun
  • Need For Speed 2015'in Drift Videosu Yayınlandı!

Need For Speed 2015'in Drift Videosu Yayınlandı!

1
0
0
0
0
Need For Speed serisinin yeni çıkacak oyununun 15 dakikalık drift videosu yayınlandı.
Araba yarışları, oyun tarihinin en eski türlerinden birisidir. Şimdiye kadar yüzlerce farklı araba yarışı oyunu çıkmıştır ve oyun oynuyorum diyen herkes bunlardan en az birisini kesinlikle oynamıştır.

Bu tür oyunlardan şu an açık ara en iyisi olan ve 2014 senesinde film sektöründe de kendine yer bulmuş, efsanevi "Need For Speed" serisinin yeni çıkacak oyunu Need For Speed (2015), açıklanana göre Amerika'da 2 Kasım tarihinde satışa sunulacak. Fragman ve ilk oynanış videosu oyunun yapımcıları tarafından yayınlanan ünlü yarış oyununun, bu sefer de drift yarışı videosu yayınlandı. Videonun bir kısmında araca yapılabilecek olan eklemeleri de görmek mümkün ve malesef oynayan arkadaşımız pek iyi drift yapamasa da görünene göre oyunun drift mekaniği bence, yine, üst düzey olmuş. 
 

Oyun, serinin önceki oyunlarına göre sizi çok daha özgür bırakacak. Araçlarınızda daha fazla ve gerçekçi modifiye seçenekleri olacak, kariyerinizde istediğiniz görevleri yapabileceksiniz, kariyerinizi seçimleriniz doğrultusunda yönetebileceksiniz ve bence en önemlisi yaptığınız seçimler doğrultusunda oyunda yönettiğiniz karakterin ününü arttırabilecek ve bölümünde tanınmasını sağlayabileceksiniz. Tabi ki oyun sizin bu konumlarınıza göre görevler de verecek.Frostbite 3 Engine oyun motoru ile üretilen Need For Speed 2015, Ventura Bay isimli hayali bir şehirde geçecek. Şehir, yarışların ve polis kovalamacalarının gerekliliklerine göre özelleştirilmiş çevresel faktörlere ve trafik sistemine sahip olacak.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0