• Anasayfa
  • Oyun
  • Need for Speed'de Bulunacak Gerçekten Farksız Otomobil Görselleri!

Need for Speed'de Bulunacak Gerçekten Farksız Otomobil Görselleri!

0
0
0
0
0
EA ve Ghost Games yapımı olan gelmiş geçmiş en iyi araba yarışı serisi olan NFS'nin old school yepyeni oyunu olacak olan Need for Speed'de bulunan efsane gerçekçi araç görselleri görenler için acayip heyecan yaratıyor.
Electronic Arts, yani bilinen adıyla EA'nin bu sene Ghost Games ile ürettiği Need for Speed, belki de şu sıralar en çok merak edilen oyunların başında geliyor. Underground serisine geri dönüş yapacağı anlaşılan yepyeni oyunda en dikkat çekici yanı Underground'a geri dönüşten çok görsel kalitesi olabilir. 2016'nın Underground'u olacak Need for Speed'de ilk olarak daha önce çıkan yarış oyunu Project Cars'tan bile iyi denilebilecek görsel kalitesiyle ön plana çıkıyor.

3 Kasım 2015 itibari ile piyasaya çıkacak olan Need for Speed'in otomobil modellemesi konusunda art direktörlüğü yapan Bryn Alban'ın SpeedHunters'ta yayınlanan yazısı ile Need for Speed'in ne kadar gerçekçi bir oyun olduğunu gözler önüne serildi. Hemen size özellikle hayretler içinde bıraktıran görselini paylaşayım:


Resmin tam boyutunu görmek için buraya tıklayın.

Hemen tartışmaya açalım. Sizce soldaki görseller mi oyuna ait, yoksa sağdaki mi? Evet, katılıyorum. Gerçekten karar vermesi zor. Ancak sizi de fazla bekletmeden soldaki görsellerin oyun içi görsel olduğunu söyleyelim. Yani NFS'nin kendi adını taşıyacak olan son oyununda gerçeğinden farksız bir gerçeklikte görüntü sunulacak! Project Cars'ta bile bu kadar gerçekçilik yoktu kanımca. Ancak gerçekten bu denli mükemmel bir görsel bile heyecanı kat kat arttırabildiğini söylemem gerekli.Bu görselde de farklı açılardan gösterilen otomobilin ne denli gerçekçi olduğundan tekrar bahsetmeye gerek duymuyorum. Sadece hayranlık ile izlemek gerek. Ama Bryn Alban ve ekibinin araç modelleme konusunda ne kadar başarılı bir çalışma yaptıklarını görmekteyiz. Bu da verilen emeğin ne denli iyi olduğunun göstergesi. Klasik Underground'u bu kadar gerçekçi oynayabilmek bile bu oyunu görecekler ve satın alacaklar için büyük bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum.Oyun 3 Kasım'da çıkacağı için Gamescom 2015'te de katılımcılar için deneme fırsatı verilecek. Biz de orada olacağımızdan dolayı da oyunun çıkışı öncesi bu efsaneyi bir test etme ve yarış yapma şansı bulacağız. Bakalım gerçekten bu görseller ile yarattığı heyecanı bizlere oynarken de sağlayabilecek mi? Bunu gerçekten heyecan ve merak içinde bekliyoruz.

Son olarak oyunun Origin üzerinden ön satışı yapıldığını hatırlatalım. 60 Euro normal, 70 Euro Digital Deluxe versiyonu ücreti bulunan oyunu Origin, PlayStation Store ve Xbox Store üzerinden satın alabilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0