• Anasayfa
  • Oyun
  • Need for Speed İçin Kapalı Beta Testi Başladı!

Need for Speed İçin Kapalı Beta Testi Başladı!

0
0
0
0
0
Sizlere daha önce de duyurduğumuz gibi Need for Speed için kapalı beta dönemi başladı! Eğer daha kayıt olmadıysanız hemen haberimizdeki linkten kayıt olabilirsiniz!
Yılın en çok merak edilen oyunlarından biri olan Need for Speed, özellikle zamanın efsanesi Underground ikilemesini sevenler için bambaşka bir yer tutuyor. 3 Kasım 2015'te Xbox One ve PlayStation 4 için çıkacak oyun maalesef PC için bazı sorunlar nedeniyle 2016 ilk çeyreğine ertelendi. Ayrıca bir kötü haber de eski nesil olarak geçen Xbox 360 ve PlayStation 3 kullanıcıları için. Çünkü sizlere defalarca belirttiğimiz gibi bu efsane oyun bu cihazlara maalesef gelmeyecek.

Konumuza dönecek olursak sizlere buradaki haberimiz ile oyunun Kapalı Beta kayıtlarının açıldığını ve PS4 ve XBO kullanıcılarının kayıt olarak oyunu önceden deneme şansı bulabileceklerini belirtmiştik. İşte o kapalı beta bugün başladı ve kayıt olan kullanıcıların bazılarına e-posta ile gönderim yapıldı. 19GB boyutundaki oyunu Xbox One ve PlayStation 4 kullanıcıları indirerek kapalı beta kodları ile oynamaya başladı!Kapalı beta sürecinde maksimum seviyenin 20 olduğunu hatırlatalım, ayrıca oyunda bağlantı ve bazı problemler de olabilir. Çünkü adı üstünde beta. Fakat benim Lütfi Karaca ile Gamescom'da Alfa sürümünü deneme şansı bulduğumuzu biliyorsunuz ve oyunun gerçekten mükemmel ve rahat oynanabilir olduğunu da belirtmiş olalım. Ayrıca beta sürecinde oyunu ön siparişten satın alıp almamanız da mühim değil, sadece buradaki bağlantıdan Sign Up diyip gerekli bilgilerinizi doldurarak kayıt olup mail gelmesini bekleyeceksiniz. Eğer daha önceden kayıt işlemini gerçekleştirdiyseniz eğer bir e-posta kontolü yapın. Belki de kodunuz gelmiştir!Kapalı Beta aşamasında eğer oyuna sahip olup oynama fırsatı yakalarsanız oyun içinden görsel veya video paylaşamamaya da özen gösteriniz. Çünkü bu yasak ve başınıza dert açabilirsiniz. Oyun 3 Kasım'da çıkacağı için bu kapalı beta süreci de çok sürmeyecektir. O sebeple elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Hatta söylentiler 5 Ekim'de sonlanacağını söylüyor ancak biraz daha uzun olabilir.

Kapalı Beta testini oynayacak arkadaşlara iyi eğlenceler diliyoruz, ayrıca aşağıdan bizim Alfa sürümü deneyimlerimizi izleyebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0