• Anasayfa
  • Oyun
  • Yeni Need for Speed'i Oynayabilmek İçin İnternet Bağlantısı Şart!

Yeni Need for Speed'i Oynayabilmek İçin İnternet Bağlantısı Şart!

1
1
0
0
0
Yeni Need for Speed'i Oynayabilmek İçin İnternet Bağlantısı Şart!
Electronic Arts'tan gelen NFS açıklaması birçok kişi tarafından tepki çekiyor. EA'ye göre Need for Speed oyunu sürekli olarak internet bağlantısı gerektirecek!
Sizlere Gamescom oyun fuarında bizzat deneyip kendi görüşlerimizi aktardığımız Need for Speed, EA standında FIFA 16'dan bile fazla ilgi görerek Electronic Arts tarafındaki en dikkat çekici oyundu. Şahsen oldukça beğendiğim ve NFS denildiğinde ilk akla gelen Underground'a bir geri dönüş içermesi ile yarışseverleri oldukça heyecanlandıran yeni Need for Speed için EA'den üzücü bir açıklama geldi.

Electronic Arts'ın kendi lansmanında tam detay vermese de "Çevrimiçi oynanma" durumu olacağını belirtmişti. Ancak bu sadece online oynama değil "Sadece online oynayabilme" olduğu ortaya çıktı. EA'den yapılan açıklamada NFS'nin sadece internet bağlantısı olduğunda oynanabileceği belirtildi. Bu da demek oluyorki bir Wi-Fi ağına veya LAN bağlantınız olmadan bu güzelim oyunu oynayamayacaksınız.
 

Oldukça beğendiğimiz ve anlata anlata bitiremediğimiz oyunun daha oynanabilir olması sebebiyle ve daha iyi olması için bu özelliğin eklendiği söyleniyor olsa da bir kesim de bunun Torrent ve crack gibi uygulamaların yapılamaması adına seçildiği söyleniyor. Ancak o kadar parayı verip alacak kişiler de sürekli internet bağlantısına ihtiyaç duyacak olması da oldukça eleştiri yağmuruna tutulmasına yol açıyor.

Need for Speed'in online modunda oynanış zevkli olacak bunu kabul ediyoruz. Fakat NFS'nin hikaye modunda da internet bağlantısı gerekmesi ülkemiz koşullarını düşününce çok saçma geldiğini belirtmek istiyorum.

Sizlerin de bu neden sonucu NFS'yi alıp almama hakkındaki düşüncelerinizi merak ettiğimi söylemelim. Bu sebeple NFS'yi almıyorum diyen arkadaşlar var mı aranızda?
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0