• Anasayfa
  • Oyun
  • Need for Speed'i Herkesten Önce Deneyin! Kapalı Beta Kayıtları Açıldı!

Need for Speed'i Herkesten Önce Deneyin! Kapalı Beta Kayıtları Açıldı!

0
0
0
0
0
EA Games ve Ghost Games tarafından geliştirilmekte olan ve Underground ve Underground 2'den esinlenilen yepyeni Need for Speed oyunu için kapalı beta kayıtları açıldı. Siz de kayıt olarak herkesten önce test edebilirsiniz.
Açık konuşayım, hiçbir Need for Speed serisi şahsıma göre Underground ve Underground 2 tadını hiçbir zaman veremedi. Grafik kaliteleri coşsa da bir türlü o oyunların heyecanını yakalayamayan EA Games'e sürekli "Underground 3 gelsin artık!" tepkileri de gırla gidiyordu. Artık fanlarının sesini duyan firma da Ghost Games ile beraber geriye dönüş yolculuğunu başlatıp ismi de sıfırlayarak "Need for Speed" adında yepyeni Undergroundvari oyununu duyurmuştu.

Gamescom'da ellerim ayaklarım titreyerek oynadığım NFS, bizlere yepyeni kalitesiyle beraber Underground'u sunuyor olması gözlerimi yaşarttı. Oldukça zevkli olacağı besbelli olan oyunu bizler gibi siz de oyuncular arasında ilk deneyenlerden olabilirsiniz!Bunun için ilk şart ise PlayStation 4 ve Xbox One platformlarından birine sahip olmak. Çünkü EA'nin kısa süre içinde açacağı kapalı beta testlerini PS4 ve XBO konsollarında yapmayı tercih etmiş. Bizim de PS4 ile deneme şansı bulduğumuz oyunu kesinlikle bu konsollardan birini kullanıyorsanız kayıt olup denemenizi tavsiye ediyoruz.

Kayıt olmak için ise buradaki bağlantıdan "Sign Up" yazan yere gelip EA profiliniz ile giriş yaparak karşınıza çıkacak formu doldurmanız gerekecek. Sonrası ise merakla kapalı betanın açılmasını ve NFS Underground havasını yepyeni haliyle solumak olacak. Şimdiden iyi oyunlar!

Aşağıdan da Gamescom fuarında NFS'yi denedikten sonraki görüşlerimizi ve bazı oyun görüntülerini görebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0