• Anasayfa
  • Oyun
  • Need For Speed: No Limits, Android İçin Ücretsiz Olarak Sunuldu!

Need For Speed: No Limits, Android İçin Ücretsiz Olarak Sunuldu!

0
0
0
0
0
Mobil için çıkması uzun süredir beklenen Need For Speed: No Limits, sonunda Android platformu için Google Play Store’daki yerini aldı.
Need For Speed, YouTube’daki resmi kanalı üzerinden Android platformu için No Limits’in oynanış videosunu yayınlamıştı. Şu an için indirilebilir durumda olmasa da en azından ön kayıt yaptırabilir ve oyuna en erken sahip olan kişiler arasında yer alabilirsiniz.

Öncelikle oyundan biraz bahsedelim. Bir mobil oyun için haddinden fazla sağlam grafiklere sahip olan NFS: No Limits’te, arabanı istediğin gibi özelleştirerek sokak aralarında polislerden kaçacaksınız. Çoklu oyun modlarının bulunduğu NFS’nin mobil oyununda, Time Trial, Araba Teslimatı ve Düello gibi modlarla yeteneklerinizi sergileyip rakiplerinizden daha iyi işler çıkarmaya çalışacaksınız.NFS: No Limits, ücretsiz olarak indirilebilecek. Fakat isminin aksine oyunda bazı limitler olacak. Örneğin oyunda yakıt, zaman sınırlı olacak. Eğer bu zamanı beklemek istemiyorsanız parayı basıp dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz.
 
  Need For Speed: No Limits


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0