• Anasayfa
  • Oyun
  • Need For Speed: No Limits'in Oynanış Videosu Çıktı

Need For Speed: No Limits'in Oynanış Videosu Çıktı

1
0
0
0
0
Need For Speed: No Limits'in Oynanış Videosu Çıktı
​Akıllı telefonların ve tabletlerin pillerini sömüren Real Racing serisinden sonra şimdi de Need For Speed: No Limits geliyor. 
Akıllı telefonların ve tabletlerin pillerini sömüren Real Racing serisinden sonra şimdi de Need For Speed: No Limits geliyor. Yeni çıkan oynanış videosuyla gördüğümüz Firemonkeys ekibinin yapımcılığını üstlendiği oyun, konsol oyun kalitesindeki grafikleriyle mobil platformunun en iyi oyunları arasında kendisine yer bulacak. Oyunda araçları modifiye ederek arkadaşlarınızla yarışabileceksiniz. (multiplayer özelliğinin olması oyuna olan ilgiliyi çok arttıracak)

Oynanış videosunda da göreceğiniz üzere oyunun grafikleri gerçekten de üst düzey kalitede. Ekran çözünürlüğü ve işlemcisi yüksek olan akıllı telefonlarda oyunun kalitesini çok daha net hissedeceksiniz. Fakat oyunu oynarken pil sorunu yaşayacağınız da aşikar. O yüzden önlem almanızda fayda var.

2015 yılı içerisinde çıkması beklenen oyunun çıkış tarihiyle ilgili kesin bir bilgi yok. Aşağıda oyunun oynanış videosunu izleyeceksiniz.
 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0