• Anasayfa
  • Oyun
  • Need For Speed: No Limits'in Android ve iOS Sürümü Yayınlandı!!

Need For Speed: No Limits'in Android ve iOS Sürümü Yayınlandı!!

2
0
0
0
0
Need For Speed: No Limits'in Android ve iOS Sürümü Yayınlandı!!
Need For Speed serisinin mobil cihazlar için özel olarak yapılmış oyunu No Limits yayınlandı.
Mobil cihazların son senelerdeki gelişimiyle birlikte bu cihazların kullanıcı sayıları arttı ve cihazların sayısının artmasına bağlı olarak mobil oyun sektörü oldukça gelişti. Mobil oyun sektörünün gelişimi ve çoğu kişi tarafından geleceğin en çok tercih edilen oyun sektörü olacağının düşünülmesinden dolayı oyun yapımcıları, bu sektöre yatırımlar yapmaya başladılar bile.

Yaptığı oyunlar (ve ek paketler) ile oldukça tanınan Elektronic Arts, ünlü araba yarış oyunu Need For Speed'in mobil cihazlara uyumlu bir serisinin yayınlandığını duyurdu. Yayınlanan oyunun adı Need For Speed: No Limits. Oyun Firemonkey tarafından mobil cihazlar için geliştirildi ve aynı oyun stüdyosu Real Racing 3 adlı yarış oyunuyla da ismini duyurmuştu.
 

Need For Speed: No Limits hızlı ve canlı sürüş deneyimi, son derece gelişmiş grafikler, yeni araçlar ve çeşitli modifikasyon seçenekleriyle birlikte kullanıcılara sunuldu. Oyuna bir göz atmanızı öneririm.

Need For Speed: No Limits'in Android işletim sistemi sürümüne buradan, iOS işletim sistemi sürümüne ise buradan ulaşarak oyunu indirebilirsiniz. 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0