• Need for Speed'in Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Need for Speed, Yayınladığı Sistem Gereksinimleriyle Birçok Fanatiğini Üzdü

4
1
1
0
0
Yıllar sonra Underground zamanına geri dönüş yapacak olan yeni Need for Speed'in PC için sistem gereksinimleri açıklandı.
Need for Speed için şu anda seriye hayran olanların bu hayranlığının başladığı nokta şüphesiz iki efsane olan Underground ve Underground 2'dir. Bu sene gelecek olan Need for Speed'de ise bu ikilinin oyun tarzına ve havasına dönüş yapıyor olmanın heyacanı yüksek.

Zamanında NFS Underground ile ortalığı tozu dumana katmış, tuning denilen işin ilahı olmuş, yollarda drift yapa yapa her şeritte tekerlek izini bırakmış nesil şimdi ise bu yeni oyunu merakla beklerken PC için beklenen sistem gereksinimleri de açıklandı.Ancak bu açıklanan sistem gereksinimleri bazı kullanıcıları fazlasıyla üzebilecektir. Çünkü hem grafiğe fazla abanan EA Games ve tabiki bir yarış oyunu olmasıyla modellemerin de kaliteli olması için vs vs sistem gereksinimlerini yüksek tuttuğunu söyleyebiliriz.

Bakalım sizler gereksinimleri görünce neler düşüneceksiniz;
 
 

 Need for Speed Minimum Sistem Gereksinimleri


İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i3-4130
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
Bellek: 6 GB
Depolama Alanı: 30 GB 
 

 Need for Speed Önerilen Sistem Gereksinimleri


İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit), Windows 8/8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-4690
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 4GB / AMD Radeon R9 290 4GB
Bellek: 8 GB
Depolama Alanı: 30 GB


Bunların çok çok üstünde bir sisteminiz varsa eğer 4K deneyimini fazlasıyla yaşayabileceksiniz. İşin güzel tarafı ise bu sefer bir FPS limiti koyulmaması olduğunu söylemek gerekli. 15 Mart'ta satışa çıkacak olan oyun Origin Access sahiplerine sağlam bir kıyak geçerek 5 gün önceden, yani 10 Mart'ta ön yüklemeye açılacak.
4
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
1
1
0
0