• Anasayfa
  • Oyun
  • Yeni Need for Speed Oyunundan İlk Video Geldi!

Yeni Need for Speed Oyunundan İlk Video Geldi!

0
0
0
0
0
Her ne kadar bu sene efsane yarış oyunları çıkmş/çıkacak olsa da Need for Speed oyununu merak edenler için ilk video biraz önce ortaya çıtkı!
Project Cars, Asetto Corsa, The Crew, F1 2015.. Liste daha kalabalık aslında ama bu oyunlar son zamanlarda çıkan ve çok ilgi gören yarış oyunları.

Özellikle Project Cars, oyundaki görselleri ile ön plana çıkmış, The Crew ise haritanın büyüklüğü ve genişliğiyle dikkat çekmişti. Fakat ne olursa olsun bizim için daha değerli, daha önemli, hatta milyonlarca insanın bilgisayarda ilk oynadığı yarış oyunu bile diyebileceğimiz bir seri bulunuyor;Need for Speed.. Senelerdir ister iyi olsun ister kötü sürekli oynadığımız, ama nedense Underground ve Underground 2 tadını bir türlü yakalayamayan NFS serisi'nin son oyunu ortaya çıktı.

Kendi has adını taşıyacağı anlaşılan, EA ve Ghost yapımı olacak olan seri için aslında bir detay verilmeyen videoda tek kafama takılan soru "Video gerçek hayattan mı yoksa oyun içi görüntü mü?" şeklinde oldu. En azından grafiklerin gerçekçi olduğunu söyleyebilirim.

Sizlerde aşağıdan videoyu izleyebilir, kendi görüşlerinizi ve beklentilerinizi yorum olarak belirtebilirisiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0