• Anasayfa
  • Oyun
  • Neymar'ın Takımı, FIFA 16'da Rakibi Olan Arda'nın Takımını Perişan Etti

Neymar'ın Takımı, FIFA 16'da Rakibi Olan Arda'nın Takımını Perişan Etti

0
0
0
0
0
Neymar'ın Takımı, FIFA 16'da Rakibi Olan Arda'nın Takımını Perişan Etti
Barcelonalı futbolcuların karşı karşıya gelerek oynadığı FIFA 16 oyununda Neymar'ın takımı, Arda'nın takımını 4-0 yendi.
EA Sports’un 2013 yılından beridir Barcelona’yla resmi sponsorluk anlaşması bulunuyor. Anlaşmanın yapıldığı tarihten itibaren her yıl dönemin futbolcularının yer aldığı bir FIFA maçı organize ediliyor. Bu yıl da konsolun başında Arda Turan, Bravo, Dani Alves, Jordi Alba, Ter Stegen ve Neymar JR yer aldı.

Arda’nın takımında kaleci Bravo’yla birlikte Dani Alves bulunurken karşı takımda Ter Stegen, Alba ve Neymar yer aldı. Maçta oyunun tek hakimi Neymar’ın takımı oldu. Sürekli Arda’nın takımına takılan Neymar ve takımındaki diğer oyuncular, maçı 4-0 kazandılar. Gönül isterdi ki Arda’nın takımı maçı alsın ama karşıda da Neymar var yani, boru değil.

Arada esprilerin döndüğü bu eğlenceli maçı aşağıdan izleyebilirsiniz. (Kim hangi takımı tutuyor olursa olsun Arda’nın bu takımda oynayacak olmasına eminim çok sevinmiştir. Şahsen Ocak ayından itibaren Arda’nın sahaya çıkacağı maçları dört gözle bekliyorum)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0