• Anasayfa
  • Oyun
  • Ninja Kaplumbağaların Yeni Oyunu Çıktı, İşte Sistem Gereksinimleri!!

Ninja Kaplumbağaların Yeni Oyunu Çıktı, İşte Sistem Gereksinimleri!!

1
0
0
0
0
Ninja Kaplumbağaların uzun zamandır beklediğimiz yeni oyunu sonunda piyasaya sürüldü. Oyunun tanıtım videosu ve sistem gereksinimleri açıklandı.
Klasik çizgi film oyun serisinden birisi olan Ninja Kaplumbağalar'ın serisine yeni biri oyun daha eklendi. Platinum Games tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan yeni oyunun ismi Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan. Ninja Kaplumbağalar'ın New York'a saldıran uzaylılara, mutantlara ve Foot Klanı'na karşı mücadele ettiği bu oyun Xbox 360, Xbox One ve PC platformları için satışa sunuldu. PS3 ve PS4 için de bu yaz satışa sunulması bekleniyor.

Single Player ve Online Player moduna sahip olan oyunda bulunan her kaplumbağa kendi özelliklerine sahip. Oyunda bulunan kaplumbağaların karakterleri ve silahlarına göre değişen dövüş stilleri, oyunun çok daha çeşitli bir dövüş sistemi sunmasını sağlıyor. Örneğin Leonardo'nun kılıçları ona normal menzilde, normal atak hızı sağlıyor. Öte yandan Mikey'nin nunçakuları onun düşük menzilde çok hızlı saldırılar yapmasını mümkün kılıyor. Bu gibi değişkenler sayesinde dövüş stilinizi bulunduğunuz bölüme göre şekillendirebiliyor ve istediğiniz kaplumbağayı seçebiliyorsunuz.

Steam üzerinden indirilebilecek olan Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan'nın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E4400 @ 2.0GHz / AMD Athlon™ II x2 250 @ 3.0GHz 

RAM: 1GB

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® 8800 GT / AMD Radeon™ HD 4770

DirectX: Sürüm 9.0c 

HDD: 7 GB
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0