Nintendo'dan Ücretsiz Oyun

0
0
0
0
0
Nintendo'dan Ücretsiz Oyun
26 Şubat 2011 tarihinde çıkmasına rağmen halen oldukça yüksek satış rakamlarına sahip olan Nintendo'nun başarılı el konsolu Nintendo 3DS'e özel olarak yeni bir oyun çıkarıldı. Üstelik Steel Diver: Sub Wars adlı bu oyunu indirmek ve oynamak ücretsiz. Oyunun adından da anlaşılacağı üzere deniz altı savaşları oyunun ana konusu.
26 Şubat 2011 tarihinde çıkmasına rağmen halen oldukça yüksek satış rakamlarına sahip olan Nintendo'nun başarılı el konsolu Nintendo 3DS'e özel olarak yeni bir oyun çıkarıldı. Üstelik Steel Diver: Sub Wars adlı bu oyunu indirmek ve oynamak ücretsiz. Oyunun adından da anlaşılacağı üzere deniz altı savaşları oyunun ana konusu. Steel Diver. Sub Wars'ın Single Player oyun modu olduğu gibi aynı zamanda Local ve Online Multiplayer modları da bulunuyor. Ancak oyunnun ücretsiz olması sizleri yanıltmasın Steel Diver: Sub Wars'ın ücretsiz versiyonunda bazı sınırlamalar var. Örneğin ücretsiz versiyonun Single Player modu içerisinde iki adet görev yer alıyor ve Multiplayer'da kullanabileceğiniz deniz altı sayısı da sınırlı durumda. Eğer oyunun premimum versiyonunu satın alırsanız bu kısıtlamalar ortadan kalkıyor.

Steel Diver: Sub Wars oyununda kendi deniz altınızı dilediğiniz gibi değiştirebiliyor ve modifiye edebiliyorsunuz ve aynı zamanda deniz altınızda yer alacak mürettebatı da tamamen siz belirliyorsunuz. Her mürettebat üyesinin kendine özgü yetenekleri var ve bu yetenekler doğrultusunda deniz altını kullanma şekliniz değişiyor. Genel açıdan baktığımızda ücretsiz versiyondaki sınırlamaların biraz fazla olduğunu düşünüyoruz ancak herşeye rağmen Steel Diver: Sub Wars'ın oldukça başarılı bir oyun olduğunu düşünüyoruz. Nintendo 3DS konsoluna sahipseniz bu ücretsiz oyunu en azından bir defa denemenizi tavsiye ediyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0