• Anasayfa
  • Oyun
  • Nintendo’nun Efsane Oyunu Punch Out’taki Sır, 29 Yıl Sonra Deşifre Oldu

Nintendo’nun Efsane Oyunu Punch Out’taki Sır, 29 Yıl Sonra Deşifre Oldu

0
0
0
0
0
Nintendo’nun Efsane Oyunu Punch Out’taki Sır, 29 Yıl Sonra Deşifre Oldu
Bir Reddit kullanıcısının dikkatinden kaçmayan detay, Punch Out oyunundaki gizemin 29 yıl sonra ortaya çıkmasını sağladı.
Birçoğumuzun yaşı yetmeyebilir fakat Nintendo’nun unutulmayan oyunlarından bir tanesi Punch-Out’tur (ben de hayal meyal hatırlıyorum bu oyunu). O zamanlar ekranda hareket eden bir karakterin olması bile heyecanlı olmamıza yetiyordu, bir de böyle kavgalı dövüşlü oyunlar olunca günlerimiz bu tarz oyunları oynamakla geçiyordu. Kendimizi oyunun cazibesine kaptırdığımız için -belirgin de olsa- bazı detayları gözden kaçırabiliyorduk fakat bunu kaçırmamız gerçekten çok normal, zira Reddit kullanıcısı midwesternhousewives’ın dikkatini çeken bu detayla birlikte yıllardır oyundaki bir gizem de ortaya çıktı.

Midwesternhousewives’ın YouTube’da paylaştığı videoda, Bald Bull ve Piston Honda’nın dövüştüğü sırada sol arka kısımdaki sakallı adama dikkat çekilmiş. Sakallı seyirci ne zaman başını oynatsa oyundaki karakterlere inanılmaz bir güç geliyor ve o anda Allah ne verdiyse saldırıp maçı kazanabiliyorsun. Bu bir tesadüf mü yoksa Reddit kullanıcısı tespitin kralını mı yapmış, aşağıdaki videoyu izledikten sonra kararını siz verin.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0