En İyi Mario Tişörtlerini Kim Yapar? Nintendo Tişört Tasarım Yarışması Başladı!

0
0
0
0
0
En İyi Mario Tişörtlerini Kim Yapar? Nintendo Tişört Tasarım Yarışması Başladı!
Oyun devi Nintendo'nun global tişört tasarım yarışması başladı. Katılımcılar Nintendo Dünyası'nın karakterlerini en etkili ve yaratıcı şekilde tişörtlere aktarmaya çalışacak.
Oyun devi Nintendo’nun renkli dünyası tişörtlerden ayakkabılara kadar birçok giyside ve aksesuarda yerini alıyor. Mario baskılı tişörtler, Zelda baskılı ayakkabılar derken vücuduna Mario mantarının dövmesini yaptıranları bile gördük. Hayranlığın boyutları bu denli olunca Uluslararası Tişört Tasarım Yarışması UTGP’nin bu yılki teması da Nintendo oldu. Yarışmacılar Nintendo’nun renkli dünyasını tasarımlarına yansıtacak.

 Yarışmanın Ödülleri İlgi Çekici

Uluslararası organizasyonda katılımcılar kendi tişört tasarımlarını Nintendo temasına bağlı kalarak oluşturacak. Tişörtlerde Super Mario, Zelda, Pokémon, Animal Crossing, Star Fox, Pikmin, Metroid, Kirby ve Donkey Kong serileri yer alacak. Herhangi bir katılım ücreti bulunmayan UTGP’17’nin büyük ödülü ise 10 bin dolar. Dereceye giren ilk iki tasarımın sahibi ödül törenine katılacak ve Nintendo’nun gelecek nesil oyun konsolu Nintendo NX’in sahibi olacak.
 

 Katılım ve Sonuç Açıklama Tarihleri Neler?

Yarışma için katılımlar başladı. 1 Temmuz - 8 Temmuz 2016 tarihleri arasında gönderilebilecek tasarımlar için değerlendirme jüri tasarından yapılacak. Sonuçlar ise 2017 yılının Haziran ayında duyurulacak. Yarışma hakkında detayları ve katılım formunu bu sayfada bulabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0