Nosgoth Kapalı Betaya Başladı

0
0
0
0
0
Nosgoth Kapalı Betaya Başladı
Square Enix tarafından geliştirilen Legacy of Kain baz alınarak geliştirilen Nosgoth oyunu bir süredir alfa beta aşamasındaydı. 27 Şubat tarihinden itibaren kapalı betaya geçen Nosgoth adlı oyun kapılarını oyunculara açtı. Eğer sizde bu oyunun kapalı betasına katılmak istiyorsanız halen geç kalmış değilsiniz
Square Enix tarafından geliştirilen Legacy of Kain baz alınarak geliştirilen Nosgoth oyunu bir süredir alfa test aşamasındaydı. 27 Şubat tarihinden itibaren kapalı betaya geçen Nosgoth adlı oyun kapılarını oyunculara açtı. Eğer siz de bu oyunun kapalı betasına katılmak istiyorsanız halen geç kalmış değilsiniz. Buradaki adrese girip gerekli alanları doldurmanız gerekiyor. Ardından beta başvurunuz onaylanırsa size mail gönderilecek ve oyunun kapalı betasına giriş yapabileceksiniz.

Yazımızın en başında da bahsettiğimiz üzere Legacy of Kain baz alınarak Square Enix tarafından geliştirilen Nosgoth oyunu, vampirler ve insanların mücadelesini konu alan bir MOBA oyunu olacak. Ancak Dota 2 ve LoL'ın domine ettiği MOBA piyasasında Nasgoth'un başarılı olması geerçekten çok zor olduğunu düşünüyorum. Hatta Blizzard'ın MOBA'sı Heroes of the Storm'un da bu listeye bir süre sonra katılacağını düşünürsek bu oyunların arasında Nosgoth'un başarılı olma şansının gerçekten düşük olduğunu düşünüyorum.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0