• Anasayfa
  • Oyun
  • ​Oculus Rift Alma Hevesinizi Tavan Yaptıracak Oyun: The Unspoken

​Oculus Rift Alma Hevesinizi Tavan Yaptıracak Oyun: The Unspoken

0
0
0
0
0
Oculus Rift iyi hoş ama fiyatı biraz tuzlu. Ancak bu oyun, o fiyatı ödemeyi göze almanıza sebep olabilir!
Özellikle Harry Potter'ın sonrasında sihirbazlık, büyücülük gibi şeyler oldukça popüler oldu. Şimdi doğru konuşalım, hepimiz basit bir bilek hareketi ile afilli büyüler yapmayı isterdik. Tabi bu durumun realiteyle uzaktan yakından alakası yok ancak, neyseki realitenin bittiği yerde başka bir şey başlıyor; sanal gerçeklik.

Uzun süredir gelmesini beklediğimiz sanal gerçeklik gözlükleri, artık resmi olarak satışta ve her geçen gün kullanıcı sayıları artmakta. Tabi bununla doğru orantılı olarak VR oyunlarının da sayısında bir artış söz konusu. Aynı şey, bu oyunların kaliteleri için de geçerli.Bu haberimizde bahsedeceğimiz oyun ise hem kalitesi ile (bir VR oyununa kıyasla), hem de oynanış şekli ile size VR gözlüğü alma konusunda ciddi bir baskı yapabilir. Insomniac Games'ten çıkan The Unspoken adlı oyun, size Chicago sokaklarında dolaşan oldukça yetenekli bir büyücü olma imkanı sunuyor.

Oculus Rift'e özel olarak geliştirilen oyun, önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek olan Oculus Touch'lar ile birlikte oynanabilecek. Yani baya ellerinizi kullanarak oyunda sihir yapacak ve karşınızdaki kişilerle doğaçlama mücadele edeceksiniz.
 
Ayrıca oyuna direkt olarak usta bir büyücü olarak da başlamayacaksınız. Yapabileceğiniz şeyleri (hangi büyünün nasıl yapıldığı, büyüyü göndermeniz gereken mesafeyi vs) oyun içine praktik yapa yapa öğreneceksiniz.

The Unspoken yaz aylarında Oculus Rift kullanıcılarına sunulacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0