• Anasayfa
  • Oyun
  • Online Kafa Topu Beta'nın Test Ekibine Katılmak İster misiniz?

Online Kafa Topu Beta'nın Test Ekibine Katılmak İster misiniz?

5
2
0
0
0
Online Kafa Topu Beta'nın Test Ekibine Katılmak İster misiniz?
Online kafa topu, beta sürümüyle test etmek isteyen kullanıcılara açıldı. 
Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizlerin de merakla beklediği, toplamda her iki platformda 400 bine yakın indirme sayısına ulaşan Online Kafa Topu'nun ilk güncellemesini kısmen tamamladık. Şimdi ise test ekibine katılmak isteyenler ile yaklaşık bir haftalık test sürecine giriyoruz. Bu süreçte oyunu test edip hataları gözlemlemek adına test ekibine katılmak isteyen kullanıcılar, alt kısımda anlattığımız adımları izleyerek oyunu indirip test ekibine dahil olabilir. Unutmadan söyleyelim, test sürecine sadece android işletim sistemli telefonlar katılabiliyor.

Öncelikle şunu belirtelim, indireceğiniz versiyon oyunun %100 bitmiş hali değil. Oyunun son hali sizin istekleriniz ve hata bildirimleriniz ile şekillenecek ve yayınlanacak düzeye gelecek. Beta oyun içerisinde yazım yanlışı, ses efektleri gibi ufak ayrıntılar üzerinde de fazla durmadık.
 

 Neleri test etmeliyim?

Öncelikli amacımız, varsa hataları bulmak ve onları düzeltmek. Ama bunun yanında, sizlerin ufak isteklerini ve hızlı uygulanabilecek olan düzenlemeleri de ekleyebiliriz. Büyük ve uzun sürebilecek isteklerinizi ise değerlendirip bir sonraki güncellemeye dahil etmeyi planlıyoruz. Bulduğunuz hataları ve sorunları bu haber altına yorum yaparak bize iletmeniz gerekiyor. Biz bu haberin altında yer alan yorumları sıkça takip edeceğiz ve mümkün olduğunca sorularınızı yanıtlamaya çalışacağız. 

Bir de, hata bulmak dışında yapılan geliştirme ve değiştirmeler arasında beğendiğiniz ve beğenmediğiniz özellikleri de bize belirtmeniz yönlendirici olacaktır.

Son olarak güzel bir haber vererek beta sürecini başlatalım, App Store’un Orta Doğu ve Türkiye Müdürü Youssef Seffar,  bizi arayarak Online Kafa Topu hakkında görüşmek istediğini belirtti ve bir buluşma ayarladık. Sizlerin destekleriyle buralara kadar gelen oyunumuz için daha güzel gelişmeler yakın gibi görünüyor. Hepinize şimdiden teşekkürler.
 

 Beta oyunu nasıl indirebilirim?


Öncelikle bu linkte yer alan ( https://plus.google.com/communities/110483513457225753620/?hl=tr ) topluluğa kayıt olun.

Daha sonra bu linkte ( https://play.google.com/apps/testing/com.izmo.onlinekafatopu?hl=tr ) yer alan testeri  kabul edin. 

GÜNCELLEME:  

Bariz hatalar düzeltildi ve beta için 2. güncelleme yayınlandı. Oyunu tekrar google play'den güncellemeniz gerekiyor. 

Son versiyonda karşılaştığınız hataları yine bize buradan yazmanızı rica ediyoruz.

Düzeltilen hatalar: 

Donma, kilitlenmeler,
Ülke bayrakları,
Ses gönderme sorunu,
Gol olduktan sonar özel şutun geresiz yere kullanılması engellendi,
Topun ayağa yapışması ayarlandı
5
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
2
0
0
0