• Anasayfa
  • Oyun
  • Online Kafa Topu iOS Sürümü de Güncellendi!

Online Kafa Topu iOS Sürümü de Güncellendi!

6
0
0
0
0
Online Kafa Topu oyunumuz yeni özellikleriyle iOS'in App Store mağazasındaki yerini de aldı.
Kendi  oyunumuz olan Online Kafa Topu, Android'e gelen büyük güncellemesinin ardından iOS platformuna da yeni güncellemesi ile tamamen yenilendi.

Artık daha güzel arayüz ve yepyeni oyun motoru ile karşınıza çıkacak olan Online Kafa Topu, sizlerin daha fazla eğlenebilmesi için daha fazla geliştirildi.Özellikle kale önünde bekleyerek zaman geçiren ve çok can sıkan arkadaşların artık bunu pek yapamamaları için geliştirilen buzlanma, kafa büyüme, kale büyütme - küçültme, ters tuşlar gibi itemler ile oyun içerisinde kullanarak daha fazla eğlenceli ve monotonluktan uzak bir oyun anlayışı getiriyor.
Oyuna giriş yapacakları sırada "Şifremi Unuttum" özelliği de eklenen oyunda profillerinin kaybolmaması için bu özellik eklendi. Bunun yanı sıra mümkün oldukça az tutmaya çalıştığımız reklamları da istemeyenler için 2TL gibi bir ücret karşılığında reklamları komple kaldırabilir, ekibimize de ucundan destek olabilirsiniz.Ana menünün alt tarafına eklediğimiz duyurular kısmı ile oyun hakkındaki detayları ve duyurularımızı rahatlıkla tekip edebilirsiniz. Ayrıca oyunumuz ile yeni tanışan arkadaşlarımızın oyundaki en iyi oyuncular ile karşılaşması önlenmesi için puanlarına göre eşleşme yapılarak karşılaşmalar olması sağlandı. Böylece siz yeni iseniz karşınızdaki rakip de yeni olacak. Siz iyi iseniz rakibiniz de iyi olacak.Sonuç olarak irili ufaklı yepyeni haliyle karşınıza çıkan Online Kafa Topu, iOS kullanıcılarına da bu güzel hali ile sunuldu. Windows Phone kullanıcıları ise merak etmesin. Yakında onlar da bu oyunu kendi telefonlarında da oynayabilecekler, sadece bize biraz daha zaman verin :)

Hepinize iyi oyunlar diliyoruz, istek, öneri ve şikayetlerinizi aşağıdaki yorum kısmına ve buradaki Facebook sayfasına yazabilirsiniz :)
 
6
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
0
0
0
0