• Anasayfa
  • Oyun
  • Online Kafa Topu Yeni Özellikler ve Güncelleme

Online Kafa Topu Yeni Özellikleriyle Geliyor

8
1
1
0
0
Online Kafa Topu oyunumuz yeni özellikleriyle görünmeye başladı ve yakın zamanda bu haliyle marketlerdeki yerini alacak.
Ekibimizin yaptığı Online Kafa Topu oyunu daha önce sizlere de şu haberimizde bahsettiğimiz yeni özellikleri içeren 1. güncellemesi ile yakın zaman da marketlerde olacak. Bahsettiğimiz bu güncellemelerle alakalı bir video ekibimiz tarafından yayınladı, videoyu aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca şunu belirtelim, bu oyunun son hali değil, hala geliştirme devam ediyor. Ortalama 2-3 hafta içerisinde yeni haliyle yayında olacak diye tahmin ediyoruz.


 

 Yeni Neler Geliyor?


 Oyun içerisinde farklı itemler eklenerek, oyunun uzun vadede sıkan bir yapıdan kurtulması sağlandı. Buzlanma, kafa büyüme, kale büyüme küçülme, ters tuşlar ve +10 saniye süre ekleme gibi özellikler, oyunu standart yapıdan çıkarıp daha eğlenceli hale getiriyor. ( Bir zamanların goal 3 oyunu olma yolunda ilerliyoruz )

Kale önünde duranlar için farklı çözümler üretildi. Kısaca kale önünde duranları önce ünlem işareti ile uyarıyoruz daha sonra hala devam ediyorsa kalesini büyütme, buzlanma, rakibin kalesini ufaltma gibi cezalar ile gol yemesini kolaylaştırıyoruz.   (Yani kalede durmak bir avantaj olmaktan çıkıyor daha çok dezavantaja dönüşüyor. )Şifresini unutanlar için şifremi unuttum eklendi ( Bildirim olarak 2-3 dakika içerisinde cihazınıza şifreniz geliyor. )

Reklamlardan rahatsız olanlar için 2 TL karşılığında reklamı kaldır eklendi ( Hem bize de faydanız olmuş olacak, oyunun daha iyi olmasını isteyenler de alabilir. Mobilin pesi olmayı planlıyoruz :)

Puan listesinde rakiplerin üzerine tıklayarak son maçlarını görebileceksiniz. ( Hile yapan varsa son maçlarına bakınca anlayacaksınız )

Puan listesinde isim ile arama ekledik. ( Arkadaşınız kaçıncı sırada, size puan farkı takmış mı görebileceksiniz. )

Ana menüye duyuru sistemi ekledik. ( Alttan akan bir bant var ve NTVSPOR gibi size buradan oyun ile ilgili gelişmeleri bildiricez. )

Arkadaşınla oyna kısmına farklı seçenekler ekledik ve daha eğlenceli hale getirdik. ( Kaç yapan kazansın, topu değiştirin, süreyi değiştirin, sahayı seçin gibi şeyler ile daha çok eğleniyoruz. )Yeni futbolcular, kramponlar ve toplar ekledik. ( Sabri reyiz, Hagi, Alex, Nouma , Diego ve Demba Ba geldi belki daha da gelebilir. )

Puana göre eşleşme ( Hala yapım aşamasında video da yer almıyor )

Son olarak güncelleme bittiğinde tekrar bir beta test ekibi oluşturmayı planlıyoruz.  Bu test ekibine katılmak isteyenler bu konu altına yorum atarsa onlara ulaşmamız daha kolay olur. Güncellemeye eklenmesi gereken ya da şu da olsun dediğiniz şeyleri de yine yorum olarak yazabilirsiniz.

Hala oyunu indirmeyen varsa  android için buradan, ios için buradan indirebilir. 

8
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
8
1
1
0
0