• Anasayfa
  • Oyun
  • Türk Yapımı Mobil Bulmaca Oyunu: Online Kelime Avı

Türk Yapımı Mobil Bulmaca Oyunu: Online Kelime Avı

2
0
0
0
0
Türk Yapımı Mobil Bulmaca Oyunu: Online Kelime Avı
Lynx Games bünyesinde geliştirilen Online Kelime Avı, arkadaşlarınızla online olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir mobil bulmaca oyunu.
Gazetelerin bulmaca eklerinde karmakarışık harfler içerisinde kelimeler bulmaya çalıştığınız oyunlar vardır ya? İşte Lynx Games’in geliştiriciliğini yaptığı Online Kelime Avı’nın konsepti de aynı bu şekilde. Fakat elbette gazete eklerine göre oyunun çok daha artısı bulunuyor.

Bir kere eş zamanlı olarak dilerseniz Facebook arkadaşınızla ya da tanımadığınız başka bir kişiyle ‘düello’ şeklinde oynayabilirsiniz. Oyunun üst kısmında süreyi gösteren bir bar bulunuyor, bu bar dolmadan kelimeyi bulmak zorundasınız. Unutmadan ekleyeyim; kelimeleri çapraz, düz ya da ters olacak şekilde üzerinden parmağınızla geçerek buluyorsunuz.

Oyundaki bir diğer güzelliği ise Türkçe’nin yanı sıra İngilizce’yi de destekliyor olması. Bu sayede yabancı dilinizin gelişmesine ufak da olsa katkı sağlayabilirsiniz.
 

iOS ve Android platformları için geliştirilen ve içerisinde 20 binden fazla kelimenin bulunduğu Online Kelime Avı oyununun indirme bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
  Online Kelime Avı
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0