Orcs Must Die Unchained Ön İnceleme

0
0
0
0
0
GameForge ve Robot Entertainment iş birliği ile "Orcs Must Die"'ın yeni oyunu  Orcs Must Die! Unchained geliyor, hem de ücretsiz.
GameForge ve Robot Entertainment iş birliği ile F2P Orcs Must Die! oyunu Orcs Must Die! Unchained oyunu geliyor. Üstelik GameForge'un desteklediği çoğu oyun gibi Orcs Must Die Unchained da Türkçe dil desteğine sahip olacak. Oyun henüz alfa aşamasında ve kapalı betası 27 Haziran tarihinde başlayacak. Oyunun alfa aşamasında bulunan oyuncular direk olarak kapalı betaya da katılabilecekler. Webtekno ekibi olarak Orcs Must Die Unchained'ın kapalı beta keylerini dağıtacağız.

Genel olarak baktığımızda son zamanlarda MOBA türünün F2P oyun aleminde, daha doğrusu Online oyun aleminde epeyce etkin olduğunu söyleyebiliriz. Şuan için MOBA konusunda Dota 2 ve League of Legends oyunları epeyce önde geliyor. Ancak Orcs Must Die Unchained'ı bu oyunlar ile kıyaslamak doğru olmayacaktır. Orcs Must Die Unchained her ne kadar bir MOBA oyunu olsa da oynanış bakımından bu oyunlardan daha farklı bir konsepte sahip.Tıpkı daha önceki Orcs Must Die oyunlarında olduğu gibi Orcs Must Die Unchained oyununda da kale savunacağız. Ancak bu sefer oyuncular iki takıma ayrılacak ve kendi bölgelerini korumaya çalışacaklar. Orcs Must Die'ın diğer oyunlarında olduğu gibi Orcs Must Die Unchained'ta da tuzaklar kuracak ve takım çalışması sayesinde rakip takımı yenmeye çalışacağız. Bu bahsettiğimiz özelliklerden de anlaşılacağı üzere Orcs Must Die Unchained'de takım oyunu epeyce önemli olacak ve tabi ki diğer MOBA oyunlarında olduğu gibi oyunda Hero sistemi yer alacak. Tahmin edeceğiniz üzere her Hero'nun kendine özgü yetenekleri olacak. Oyunu kazanmak için takımınızın hero seçimlerinin uyumlu olması gerekiyor. Orcs Must Die Unchained'de oyuncular beşer kişilik iki takıma ayrılacaklar ve daha öncesinden bahsettiğim gibi kendi bölgelerini savunurken rakibin bölgesini yok etmeye çalışacaklar. Bunu yaparken takım arkadaşlarınızdan sonra en büyük yardımcınız minyonlar olacak. Oyunun başlangıç seviyesindeki minyonların gücü çok yüksek olmasa da ilerleyen zamanlarda kazandığınız paralar ile minyonlarınızı geliştiriyorsunuz. Kaldı ki oyunun en kilit noktalarından biri de burası. Doğru yapacağınız minyon geliştirmeleri ile oyunu kazanabilirsiniz bile. Tahmin edeceğiniz üzere minyonlar belirli bir süre zarfında tekrardan spawn oluyor ve rakibin bölgesine doğru saldırıya geçiyor. 

CO-OP olarak oynanan ve takım oyununun ön planda olduğu oyunları seviyorsanız Orcs Must Die Unchained aradığınız her şeyi karşılıyor diyebiliriz. Daha öncesinden de bahsettiğim gibi oyun şu anda alfa aşamasında ve 27 Haziran'da kapalı beta aşamasına geçecek. Kısacası oyuna yeni özellikler ve yeni karakterlerin ekleneceğini söyleyebiliriz. Şu an için oyunun tam olarak ne zaman tam sürüme geçeceği bilinmiyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0