Electronic Arts, Origin Access’i Duyurdu!

0
0
0
0
0
Electronic Arts, Origin Access’i Duyurdu!
Daha önce (Ağustos 2014) Microsoft’un Xbox One platformu için getirilen ve beklentileri fazlasıyla karşılayan EA Access’in PC versiyonu Origin Access de duyuruldu.

Xbox One kullanıcıları, yaklaşık 1.5 yıldır EA’in EA Access adlı paralı oyun abonelik sistemini kullanıyordu. Oyunların sağlam indirimlerle satışa sunulduğu platformun PC versiyonu Origin Access de EA tarafından dün gece saatlerinde duyuruldu. 

Aylık 4.99 dolar karşılığında EA’in Vault adındaki oyun koleksiyonuna erişecek olan oyuncular, %10 ila %90 arasında indirimlerle satın alma işlemi gerçekleştirebilecekler. 

Şimdilik ülkemizde hizmete girmeyen Origin Access’te ilk olarak EA’in daha eski oyunlarına yer verilecek. (Battlefield ve Dead Space serileri, FIFA 15, The Sims 3, NFS: Rivals gibi) Bu liste zamanla genişleyecek ve platformda farklı üretici şirketlerinin oyunlarına da yer verilecek. Ayrıca oyunların resmi çıkış öncesindeki deneme versiyonlarına da Origin Access üzerinden ulaşılabilecek.
 


Abone ücreti ABD’de 4.99 dolar, Avrupa ülkelerinde ise 4.99 euro olacak. İlk olarak ABD, Kanaca, İngiltere  ve Almanya’da hizmete girecek olan sistemin daha sonra diğer Avrupa ülkeleriyle birlikte Türkiye’ye gelmesi bekleniyor.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0