• Anasayfa
  • Oyun
  • Outlast 2 Yepyeni Konu ve Hikaye İle Gelecek!

Outlast 2 Yepyeni Konu ve Hikaye İle Gelecek!

15
6
2
1
0
Red Barrel Games'in efsanevi korku oyunu olarak geçtiğimiz yıllara damga vuran Outlast'ın yeni oyunu Outlast 2, bambaşka konu ve hikaye ile geliyor!
Korku oyunu oynamak ayrı bir zevklidir. Hele ki cesaretiniz varsa tüm ışıkları kapatıp kulaklık ile oynamanın zevki bir başka oluyor. Özellikle korkmaktan zevk alan manyakların hoşuna giden birçok oyundan en güzelleri arasına yazılan Red Barrel Games'in efsanesi Outlast, oynanış tarzı ve konusuyla bizleri bağımlısı yapacak kadar başarılıydı. Ardından Whistleblower ile heyecanı bir tık daha yükselten firma için en büyük beklenti ise "Hacı siz bu işte çok iyisiniz devam ettirin şu oyunu" olarak sabırsızca söylenen bir şekilde kendini göstermekteydi.

Tabii yaptığı oyunun ekmeğini de sağlam yiyen Red Barrel, Outlast 2'nin çıkacağını duyurmasıyla bu tarz türü sevenler ve Outlast oynayanları bir güzel beklenti ve merak sardı. Çıkış tarihi olarak 2016'nın sonbaharı olarak gösterilen Outlast 2'nin geçeceği mekan artık akıl hastanesi olmayacağı ve farklı bir mekanda yepyeni bir konuyla işleneceğini bildirdi.Yukarıda en son paylaşılan görsele göre sisli ormanlık alanlarda (Slenderman'in takıldığı mekanlar gibi) oldukça gergin geçecek oyunda elimizdeki alete bakacak olursak bu sefer sadece elimizde kamera ile kaçmak yerine bize saldıracak sevimli şeylere (!) artık dalabileceğiz gibi de duruyor. Ya da tam tersi olacak ve biz yine topluklamakla uğraşırken ardımızda koşarken alet edevat kullanabilecek şirinlik abideleri de olacak. Çünkü Red Barrel "Artık daha çok kaçış ve daha çok saklanmanız gerekecek" gibi bir açıklama da yaptı.

PC, Mac, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına gelecek Outlast 2 ile ilgili detaylar gelmeye devam ettikçe aktaracağız. Yeni DOOM ve Outlast 2 ile bu yılda eklenecek diğer yapımlar ile korku oyunlarında da güzel bir yıl geçireceğiz gibi duruyor.
 
15
6
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
15
6
2
1
0