• Anasayfa
  • Oyun
  • Oturduğunuz Yerden Pokemon Avlayacağınız Bir Taktik

Oturduğunuz Yerden Pokemon Avlayacağınız Manyak Bir Taktik Söylüyoruz (Güncelleme)

0
0
0
0
0
Güneşin bağrında aramak yerine oturduğunuz yerden Pokemon avlayabileceğiniz bir taktikten bahsettik.

Dünyayı kasıp kavuran Pokemon GO çılgınlığında yeni yeni taktikler de geliştirilmeye başlandı. Dün paylaştığımız haberimizde, drone kullanarak Pokemon avlayan bir kullanıcıdan bahsetmiştik. Bu seferki taktik ise çok daha zahmetsiz ve dünyanın her bölgesine ulaşabileceğiniz türden.

Sahte GPS uygulamalarından haberiniz vardır, benim de ara ara kullandığım bir uygulama var: Fake GPS. Bu uygulama sayesinde bulunduğunuz konumu dünyanın istediğiniz bölgesine yönlendirerek daha fazla Pokemon avlayabilirsiniz. Bunu kullanırken seçeceğiniz konumun bulunduğu yer elbette çok önemli. Yani konumunuzu dağa bayıra değil de internet kullanıcılarının yoğun olduğu alanlara (parklar, kafeler, AVM’ler, hatta camiler) yönlendirirseniz, birçok Pokemon’la karşılaşma şansınızı yükseltmiş olacaksınız. Sadece şöyle bir handikabı var; elinizde telefonla gezmek yerine olduğunuz yerde sabit kalıyorsunuz. Bulunduğunuz konumu değiştirdiğiniz her seferde daha fazla Pokemon avlayabileceksiniz. Bence denemekten zarar gelmez, yararını görenler olursa bizimle muhakkak paylaşsınlar.
 Güncelleme: Nintendo'nun sunucu taraflı yaptığı güncelleme ile Fake GPS ve benzeri uygulamalar artık oyunla kullanılamıyor, bir de bu yola başvuran kullanıcıların banlandığı ortaya çıktı. Anlaşılan şirket, bu sahte GPS uygulamaların kullanımından sıkılmış olacak ki tedbirini şimdiden almaya başlamış. Sokak sokak Pokemon aramaya devam.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0