• Anasayfa
  • Oyun
  • Hazır mısınız? Outlast 2 Resmi Olarak Duyuruldu!

Hazır mısınız? Outlast 2 Resmi Olarak Duyuruldu!

1
0
0
0
0
Hazır mısınız? Outlast 2 Resmi Olarak Duyuruldu!
Geliştiriciliğini Red Barrels’ın yaptığı Outlast’ın devamı niteliğindeki oyunu Outlast 2 resmi olarak duyuruldu.
İlk olarak 2013’ün Eylül ayında çıkan ve son yılların gerilim/korku türündeki en iyi oyunlarından olan Outlast’ın 2.si, Red Barrels tarafından yayınlanan videoyla duyurulmuş oldu. 

İlk olarak PC platformunda çıkan, sonrasında ise PS4, Xbox One ve Linux platformlarında yer alan oyunun ikincisi ise 2016’nın sonbaharında PC, PS4 ve Xbox One için gelecek. 

Oyunun yapımcı şirketi Red Barrels, Outlast 2’yi öve öve bitiremediği bazı açıklamalarda bulundu. Şirketin Outlast 2’yle ilgili düşünceleri şu şekilde: “Hiçbir savaş siyah beyaz olmamıştır.Toz bulutu gidip de ortalık durulduğunda kimin haklı kimin haksız olduğuna, veya kimin iyi kimin kötü olduğuna savaşın galibi karar verecektir. İnsan doğası, hepimizi şiddetin aşırı uçlarına ve günahkarlığa doğru sürükler. Bu sayede ilahi olarak temizleniriz ve bize cennet sözü verilir. Korku, çaresizliğimiz ve körü körüne olan inançtan doğar. Outlast 2 sizin inancınızı test edip sizi yapılacak en akıllıca şeyin delirmek olduğu bir yere doğru götürecek.

Oyunun 2.sinin de beklentileri fazlasıyla karşılayacağını düşünüyorum. Red Barrels’ın yayınladığı teaser oyunun içeriğiyle ilgili bir ipucu vermiyor fakat devamının geleceğini resmileştirmesi açısından baktığımızda bile çok değerli olduğunu söyleyebiliriz.
 

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0