• Anasayfa
  • Oyun
  • Outlast'ın Geliştiricisinden Yeni Oyun Geliyor!

Outlast'ın Geliştiricisinden Yeni Oyun Geliyor!

0
0
0
0
0
Son zamanların en efsane korku oyunlarından olan Outlast'ın geliştirici firması Red Barrel Games tarafından yepyeni bir oyunun duyurusu Twitter üzerinden yapıldı.
Son dönemlerde herkesin diline pelesenk olmuş efsane korku oyunlarından biri haline gelen Outlast, oldukça başarılı bir yapım olarak dikkat çekmekteydi. Montreal tabanlı indie stüdyosu olan Red Barrels Games tarafından çıkarılan oyun ile korku oyunları sektörüne olabilecek en sağlam girişi yapan firma dün Twitter üzerinden yaptığı yeni paylaşımı ile yepyeni oyununu da duyurdu.

Aslına bakarsanız bu duyuru yapacağına dair bir duyuru. Aşağıda görebileceğiniz gibi bir görsel ve sadece "Yarın" yazan bir görüntü bulunuyor. Yani bugün geç saatlerde ya da yarın Red Barrel Games'ten yeni oyun duyurusu görebiliriz.
 


Hemen merak edip geliştirici firmanın sitesine girdiğimizde ise firmanın Logosu ve adının altında "Çok yakında.. İşler kanlı olacak!" şeklinde bir uyarı görmekteyiz. Yani bol kanlı bir oyun geliyor diye rahatlıkla söyleyebiliriz.Bakalım firmanın yapacağı duyurunun ardından nasıl bir oyun bizleri bekliyor olacak. Red Barrel büyük ihtimalle Outlast'tan çok çok daha iyi bir oyunla bizleri bilgisayar başına kilitleyecek.

Ayrıca yarınki duyuruya kadar Efe ile Lütfi'nin oynadıkları Outlast serisini buradaki bağlantı ile OyunTekno YouTube kanalına gidip izleyebilirsiniz. Daha birçok güzel şeyler gelecek, abone olmayı da unutmayın!
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0