• Anasayfa
  • Oyun
  • Razer, Android Oyun Konsolu OUYA'yı Satın Alıyor

Razer, Android Oyun Konsolu OUYA'yı Satın Alıyor

0
0
0
0
0
Çıktığında birçok kesim tarafından olumlu karşılanan, fakat oyun konsolu sektöründe pek tutunamayan OUYA, Razer tarafından satın alınabilir.
İlk olarak Kickstarter üzerinden ortaya çıkan ve Android tabanlı oyun konsolu olmasıyla birçok kesim tarafından merakla beklenen OUYA, çıktığı andan sonra gördüğü ilginin karşılığını bulamamıştı.

Sektörde üç dev oyun konsollarına karşı direnemeyen OUYA, şimdi de Razer tarafından satın alınarak güçlü bir şekilde geri dönüş yaşayabilir.Sektörde tutunamama nedeniyle borçlar içine giren OUYA, CEO görevini üstlenen Julie Urman tarafından alıcılara kapılarının açık olduğu bildirilmişti. Görünüşe göre de alıcısı oyun sektörünün en sağlam firmalarından Razer olacak.

Ortaya çıkan söylentilere göre PC oyunculuğunda premium ürünleri ile profesyonel oyuncuların en çok tercih ettiği marka olan Razer, OUYA'yı satın alarak kendi konsoluna sahip olacak. OUYA'nın Razer markası altında satılması ve Razer'ın popülerliği bile OUYA konsolunu tekrar sektörde tutunmasını sağlayabilir.Tabii şu anda söylenti aşamasında olan bu satın alım durumu gerçekleşirse oyuncuları çok güzel şeyler bekleyebilir. Çünkü Razer bildiğiniz gibi sektörün sıradışı bir markası ve OUYA'nın Razer tarafından tekrar elden geçmesi bambaşka bir konsolun oyun sektörüne kazandırılması anlamına gelecektir.

Bakalım bu satın alım gerçekleşirse oyunculuk adına bizleri neler bekleyecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0