• Anasayfa
  • Oyun
  • Overkill 3 Windows Phone Cihazlarına Geliyor

Overkill 3 Windows Phone Cihazlarına Geliyor

1
0
0
0
0
Windows Phone kullanıcılarına müjde. Özellikle Android ve IOS kullanıcıları tarafından hatrı sayılır bir kitleye sahip oyun Overkill 3, Windows ve Windows Phone cihazlarına da geliyor.
Özellikle Windows Phone platformu için geliştirdiği Tiny Toopers ile bilnen Game Troopers, bugün yeni oyunu Overkill 3’ü tanıttı (aslında tam olarak yeni değil de). Şirket, oyunu geliştirmede bu tarz oyunlar konusunda oldukça yetenekli bir stüdyo olan Craneballs ile çalışmış.

Yüksek çözünürlükte grafikler, bol aksiyon, mermiler, silahlar patlamalar.. Kısacası bir aksiyon oyunundan aradığınız herşeyi barındıran Overkill 3’ün aynı zamanda Xbox Live desteği de olacak (bu sayede Windows 8 ile de oynayabilirsiniz).Oyunun konusu kısaca şöyle; gelecekteki bir zamanda, oldukça baskıcı bir iktidar baştadır. İnsanların itaati için her türlü güç kullanan iktidara karşı çıkanlar ise azınlıktır. Biz de bu azınlığın öncüsü olarak oyuna dahil oluyoruz.

Oyunun önceki versiyonları FPS iken yeni versiyonu TPS şeklinde olacak.

Overkill 3 zaten Android ve IOS cihazları için mevcuttu. Mart’ın sonu yada Nisan ayı içerisinde Windows Phone’lara çıkacağı duyurulan oyunu düşük seviye telefonlar desteklemeyecek. Ancak Game Troopers oyunun hemen hemen tüm sınıf telefonlar tarafından desteklenebilmesi için çalıştıkları ve kısa bir sürede bunu çözmeyi beklediklerini belirtti.
 


Overkill 3'ü Android ya da IOS cihazlarınıza indirmek için; 
 
   IOS ve Android İçin Overkill 3
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0